Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: poloosa
Pluhy
10.01.2008 21:29 - poloosa
99
Nazdar C5kaři!!!
Omlouvám se za můj první příspěvek, zobrazitelný jen pro registrované, nečekal jsem takou odezvu pozdravu. Už se to cíleně nebude opakovat
Ale k věci. Diskusí je tu dost, o startování, manuálech atd.
1.ledna jsem si vyjel se svou Pětkou na Novoroční oběd k rodičům. Při rozjezdu ze STOPky mi praskla poloosa pravého kola. Vyjímečně nebyla E50 přeplněná, každý chrápal po silvestrovské opici a tak mi ani nehrozila kolize s vozy na hlavní. Díky svahu jsem s Pětkou sjejl z křížovatky a čekal na odtah otcem /C3 1.4/. Trošku ji na tom zbylém kilometru do mého cíle zahřál. No a teď to příjde. Nová poloosa na 2.0HDI 2002 je u mého značkového servisu za 10.000,- Kč bez DPH, repas 6.600,-Kč bez DPH. Vskutku solidní úvod do roku. Prachy na mém účtu nemají požadovanou hladinu pro tento druh opravy a tak začalo celodenní pátrání po dílu z jiného kanálu.
Výsledek? 1.500,-Kč + DPH a dopravu = 2.085,-Kč. Poloosa z vrakáču, originální. Opticky nic moc, ale o tom to není. Pětka ještě nocuje v Citroen servisu, kde mi ji mění a tak očekávám cenu za díly okolo a práci. Dám vědět.
Jo, vrakáč mi ji posílal týden. Jsem rád, že ji vůbec mám. Všude jsou jen na 2.2HDI. Takže můžu doplnit i kontakt na makače: vrakoviště Citroen a Peugeot Vojkov, tydlifén je: 608 767 085. Jen je potřeba je masírovat k odeslání.
C5kám zdar!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator