Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: typ automatické převodovky + problém s řazením
sservis
03.06.2008 18:51 - Re: typ automatické převodovky + problém s řazením
99
Měl jsem minulý týden auto na opravě automatické převodovky a to ve středním odborném učilišti André Citroena v Boskovicích (to není fór, fakt se to tak jmenuje). Při rozjezdu se studeným autem mi to občas v převodovce křáplo a vyskočil nápis "Automatic gearbox faulty" Vypnul jsem motor a znovu nastartoval a závada se už zpravidla neobjevila. Poradil mi kolega z citroenového chatu a bylo to tak - pomohla výměna dvou elektromagnetických ventilů v hydrobloku. Cena - za práci asi 2,5 tis. a za materiál asi 7,5, dost velká pálka byl olej - asi 2,5 tis. a jeden ventil byl okolo 1,6 tis. Mám k tomu písmo od Citroenů, jak na to, kdyby to někdo chtěl, tak mu to naskenuju a pošlu. Jinak potom se mi v Boskovicích přiznali, že to dělali poprvé, ale co, asi to udělali dobře protože už jezdím druhý týden a pohodička.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator