Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: typ automatické převodovky + problém s řazením
Ales
12.10.2007 22:50 - Re: typ automatické převodovky + problém s řazením
99
Tak jsem se po čase zase dostal k tomu abych napsal jak to dopadlo.
Ještě v prvním týdnu v září jsem to před tou dovolenou zkusil dát do servisu aby zkusili doplnit olej a když jsem tam volal, tak mi řekli, že v oleji plave nějakej bordel a že to smrdí spáleninou a vypadá to na spálený lamely.
Takže na dovolenou jsem to nerisknul a půjčil jsem si Golfa od rodičů.
V servisu jsem to rovnou nechal a v teď pondělí jsem si pro to byl.
Vyndali převodovku, dali jí chlápkovi co je opravuje, ten tu převodovku rozebral, všechno zkontroloval a zjistil, že jsou opravdu spálený lamely a že by bylo potřeba repasovat taky hydroměnič. Poslal to tedy někam do Německa na repas.

Trvalo to sice docela déle, než slibovaných 14 dnů, ale je to OK.
Neměl jsem čas teď někam dál jezdit, ale těch prvních 50 km co jsem zatím jel to řadilo, jako když tam není převodovka a změnu jsem poznal jen na otáčkoměru.

Jenom ta stinná stránka bylo placení. Rozebrání, výměna lamel, kontrola soukolí, repase hydroměniče, složení a nalití nového oleje stálo skoro 30 000Kč. K tomu je ještě potřeba připočíst vyndání a nandání převodovky do auta.

Takže převodovka je OK, ale docela to byla drahá sranda.
Jediný co mně těší je, že ta převodovka je teď jako nová. Aspoň doufám.

Pokud plánujete auto používat ještě pár let ka a blbne vám to jako já, tak tu repasi doporučuju.

Zajímalo by mně jak se mohly ty lamely spálit. Doufám, že to bylo nějakou blbostí toho co s tím jezdil přede mnou a ne tím, že tam ještě něco je nakoplý a zase se spálí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator