Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal clena klubu
JirkaŘ
28.09.2009 10:05 - Re: Kdo kde potkal clena klubu
Za?iato?n?k
Já přišel na tyhle super stránky vlastně cíleně. Můj brácha má už 3 roky C5 Break 2,0 HDi (rok 2004) a tyhle články pročítal. Já jsem ještě v minulém týdnu vlastnil Ford Mondeo V6 a byl členem Českého Mondeo Clubu, kde jsem občas poslal snad i užitečné články s fotodokumentací ( např. tady .link. , nebo .link. ... celkem asi okolo 360 komentářů a 10 článků). Brácha byl a je s C5 spokojený a já zase potřeboval vyměnit auto za větší, už jen proto, že jezdím pravidelně každý rok do řecka - např. tady je popis takové cesty 2009 Lefkáda a Chalkidiki : .link. )
Takže C5 jsem kupoval i proto, že jsem věděl, na jaké stránky se přeorijentuju. Jsem rád že jsem zase mezi partou lidí, kteří si umí navzájem pomáhat. Doufám, že tady zapadnu a snad časem přispěji také něčím užitečným. Zatím se tady rozhlížím, sbírám zkušenosti a kochám se jízdou v dosud nejluxusnějším povezení mého života.... co se týče charakteru podvozku a velikosti prostoru v kabině.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator