Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Po umytí nestartuje
02.07.2023 18:31 - Po umytí nestartuje 3363770
Frančesko
Město: Loučeň, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdar Borci. Auák mám tři roky a vše bez problému. Dnes jsem jel umýt na bezdotykové mytí a už jsem neodjel. Baterie OK, kontrolky OK, startér vůbec netočil, jen jedno cvaknutí. Kámoš mi tvrdí, že startér KO. Opravdu může startér z ničeho nic odejít. Myl jsem již mnohokrát na té bezdotykové myčce a v pohodě. Čerpadlo OK, vše ok, jen do doby, když chci startovat, tak vůbec nic, netočí se. Předem velký dík za rady..

03.07.2023 09:51 - Re: Po umytí nestartuje 3363780
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Frančesko napsal(a):
Zdar Borci. Auák mám tři roky a vše bez problému. Dnes jsem jel umýt na bezdotykové mytí a už jsem neodjel. Baterie OK, kontrolky OK, startér vůbec netočil, jen jedno cvaknutí. Kámoš mi tvrdí, že startér KO. Opravdu může startér z ničeho nic odejít. Myl jsem již mnohokrát na té bezdotykové myčce a v pohodě. Čerpadlo OK, vše ok, jen do doby, když chci startovat, tak vůbec nic, netočí se. Předem velký dík za rady..


Ano může - zkus na něj poklepat - slyšíš cvakat cívku ? zkus propjit slabej drátek s + pólem aku ( kdyby necvakala cívka , pokud cvaká tak propijit ty dva silné vývody na starteru - jestli se roztočí - bez zařazené rychlosti !!! ) - asi má pravdu 😉

03.07.2023 23:44 - Re: Po umytí nestartuje 3363891
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mal som to iste. Bolo to ukostrenim na prevodovke. On ten hlinik na elektriku velmi nie je.

06.07.2023 21:17 - Re: Po umytí nestartuje 3363971
Frančesko
Město: Loučeň, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Díky za info chlapy.
Nakonec proběhla výměna celého startéru. Přítel sestřenice mi sehnal repasovaný za 2000 kč.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator