Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Směrová světla, blinkry / C5 III
20.11.2016 13:31 - Směrová světla, blinkry / C5 III 3014012
petrptz
Město: Pardubice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW)Počet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den,
mám C5 III a začínám mít problém s elektrikou. Teď mi začal problém s blinkry. Když pustím varovné blinkry, tak blikají normálně, ale jak to pustím jako směrovky, blikají rychle. Zároveň s tím mi nefunguje zadní parkovací asistent (přední funguje). Navíc mi i blbnou žárovky denního svícení, nesvítí, bouchnete do světla a rozsvítí se. Mám podezření, že by mohlo jít o problém se zásuvkou na tažné, kde mi v servisu zjistili, že tam nejde nula, ale tažné jsem teď dlouho nepoužíval. Jednou mi v servise opravovali přídavné brzdové světlo a po opravě se mi rozsvítilo světlo denního svícení, které do té doby nešlo.Mám problém i se stahováním předního okna, které nefunguje ideálně. V servise (Citroen Pardubice) mi řekli, že okno nemám řešit, že to není taková závada. Celkově jsem zděšen z originál servisu. Třeba mi měli vyměnit silenblok na těhlici a řekli mi, že lze jen vyměnit celou těhlici za 7500 a přitom stačilo napsat do jednoho eshopu a silenblok stál 200.Může mi někdo poradit, kde v okolí Pardubic sehnat dobrý servis na C5?

21.11.2016 04:29 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3014185
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Kdy byla v okolí Pardubic naposledy povodeň?

21.11.2016 07:29 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3014186
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
..nejde ti nula do zasuvky ???? ..silentblok v tehlici ???
a uvedomujes si ze vestici kouli uz to ma malokdo ?

21.11.2016 07:52 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3014187
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
petrptz napsal(a):
Dobrý den,
mám C5 III a začínám mít problém s elektrikou. Teď mi začal problém s blinkry. Když pustím varovné blinkry, tak blikají normálně, ale jak to pustím jako směrovky, blikají rychle. Zároveň s tím mi nefunguje zadní parkovací asistent (přední funguje). Navíc mi i blbnou žárovky denního svícení, nesvítí, bouchnete do světla a rozsvítí se. Mám podezření, že by mohlo jít o problém se zásuvkou na tažné, kde mi v servisu zjistili, že tam nejde nula, ale tažné jsem teď dlouho nepoužíval. Jednou mi v servise opravovali přídavné brzdové světlo a po opravě se mi rozsvítilo světlo denního svícení, které do té doby nešlo.Mám problém i se stahováním předního okna, které nefunguje ideálně. V servise (Citroen Pardubice) mi řekli, že okno nemám řešit, že to není taková závada. Celkově jsem zděšen z originál servisu. Třeba mi měli vyměnit silenblok na těhlici a řekli mi, že lze jen vyměnit celou těhlici za 7500 a přitom stačilo napsat do jednoho eshopu a silenblok stál 200.Může mi někdo poradit, kde v okolí Pardubic sehnat dobrý servis na C5?

Jedno vlakno = jedno tema (viz pravidla diskuzniho fora)
Toto vlakno = smerova svetla/blinkry

Zbytek prosim res zde, diky za pochopeni:
Parkovaci asistent: .link.
Denni sviceni: .link.
Stahovani okna: .link.
Servisy: .link. popr.: .link.

17.10.2021 06:34 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3325116
MazelCz
Město: Poštorná, Auto: Počet příspěvků: 1
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím.Ten problém s blinkry řeším taky,naštěstí bez parkovacího asistenta,světel,oken apod...Jestli jste problém vyřešil prosím dejte vědět,jde mi to strašně na nervy.

17.10.2021 12:42 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3325149
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 805
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ked je problem so svetlom, tak asi to treba riesit. Buchat po svetle sa nevyplaca. Na X7 bolo niekolko druhov svetiel… Ze smerovky idu pravidelne po zapnuti varovnych svetiel je tiez OK, ale prvorade je snad obist auto a skontrolovat, ci vsetky smerovky idu.
A vlastne MazelCZ nenapisal ani o ake auto sa jedna.

17.10.2021 18:01 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3325167
James01
Město: Tachov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 43

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Co se blinkrů týče, tak mám zkušenost.
Při zapnutí výstražných blinkrů, bliká jakoby vše normálně, všechno se zdá být v pořádku, ale normální blikání do levé strany mi to blikalo rychle a do pravé normálně.
Po vysednutí z auta a kontrole žárovek jsem zjistil, že levá přední žárovka byla prasklá.
Po výměně prasklé za novou vše fungovalo normálně. Mám klasické vláknové a né ledkové.
Mám C5 X7

08.08.2023 18:18 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3365948
Milhausis
Město: Ústí nad Orlicí, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW)Počet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím.
Mám prosbu, koupil jsem si C5 X7 vyměnil na ní motor, byla v pořádku a nic se s ní nedělo. Teď mi z ničeho nic přestal fungovat levý přední blink co je v mlhovce, a v levém světlometu mi nesvítí žárovka h7. Když jsem to zkoušel proměřit tak to vypadá, že tam nejde proud, pojistky jsem kontroloval a jsou v pořádku. Nemá někdo někdo nějakou radu, čím by to mohlo být??? Docela se bojím BSM a BSI jednotky nevím jestli mi jedna z nich neodešla. Předem díky za radu.

14.08.2023 07:48 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III 3366326
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
pokud ti tam pujde napeti,pujde ti i proud
pokud ti nejde naoeti nejdrive si zjisti jestli se ti nespina kladny pol nebo kostra
nasledne to zmer v BSM a mas jasno


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator