Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Podsvícení přístrojovky (palubky)
|< < 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 > >|
29.08.2012 13:52 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502162
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
tomikku napsal(a):
asi na zimu zabavím bráchovi vercajk a budu letovat , PS: není někde seznam s počty potřebných SMD ledek??
TheOne kupoval 20modrých+20červených(něco málo zbylo)+lepící ledvodotěsné pásky které použiju na osvětlení SPZ-nebaví mě se párat s těma žárovkama+koupil ledčervené a ty přijdou na dvěře při otevření-pošli mu sz.má to doma někde uložené.ale já bych to nedělal to by bylo K a P a nakonec bych to hodil do zdi něco tak titěrného?nééé ani jako

29.08.2012 13:58 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502165
tomikku
Město: Havířov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 308
99 Poslat soukromou zprávu
ja su synek lelktikářů a vyrůstal jsem v dýmu a vůni klafuny , by jsem lesák tak tohle mě i docela baví, každý je holt na něco jiného

29.08.2012 14:04 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502168
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Já do spz dal led žárovky, zalepil lepidlem, strčil je tam a doufám, že to nebude potřeba někdy vyndat.. Jinak taky mam objednanej 5m pásek a dám ho do světélek v intru...

29.08.2012 14:24 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502182
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
Já do spz dal led žárovky, zalepil lepidlem, strčil je tam a doufám, že to nebude potřeba někdy vyndat.. Jinak taky mam objednanej 5m pásek a dám ho do světélek v intru...
TheOne to má taky ale mu to zhasíná po zavření dveří,mi to svítí trvale ale já použil trubice-jsem s nima spokojen i když je to čína ale v seatu svítily 4roky bez ztráty kytičky.pásky jsou levnější mám dojem že je kupoval v GMelektro 14peněz za 5cm.

29.08.2012 14:26 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502183
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
tomikku napsal(a):
ja su synek lelktikářů a vyrůstal jsem v dýmu a vůni klafuny , by jsem lesák tak tohle mě i docela baví, každý je holt na něco jiného
já na to nemám paprče(lehký třes+roky)a nemám ani nervy na to jsem cholerik s agresívnímy sklony

29.08.2012 16:31 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502188
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Taky ty agresivní sklony občas mívám.. Jinak já koupil za 4Kč 5cm(400,- vč pošty za těch 5m), do každýho světýlka lupnu dva pásky a finito.. Jen do stropu ne, tam už mam ledky žárovičky a tam stačej, díky těm odrazovejm plochám, např u nohou je to nic moc..

29.08.2012 21:19 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502216
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
chudata oci pri jazde v noci ....

29.08.2012 22:38 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502232
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
chudata oci pri jazde v noci ....

To bylo na koho? Já dám led pásky do světelek, která už v autě jsou(např nad nohy) a všechna ta světélka svítí pouze když si rozsvítím nebo otevřu dveře/kaslik atd, při jízdě je tma..
Jinak ve stropní lampičce mám uprostřed bílou a po stranách modrou barvu. Teď při jízdě po dálnici jsem zkoušel mít rozsvícená obě modrá světla a oči mi to nijak netahalo a nějak zvl᚝ nevadilo, takže věřím, že v budíkách nevadí zrovna tak..

29.08.2012 22:41 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502234
TheOne
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 373
99 Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
Taky ty agresivní sklony občas mívám.. Jinak já koupil za 4Kč 5cm(400,- vč pošty za těch 5m), do každýho světýlka lupnu dva pásky a finito.. Jen do stropu ne, tam už mam ledky žárovičky a tam stačej, díky těm odrazovejm plochám, např u nohou je to nic moc..


nj, ale my kupovali zalite v silikonu vototěsné, a ne čisté pasky.

29.08.2012 22:44 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502235
TheOne
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 373
99 Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
To bylo na koho? Já dám led pásky do světelek, která už v autě jsou(např nad nohy) a všechna ta světélka svítí pouze když si rozsvítím nebo otevřu dveře/kaslik atd, při jízdě je tma..
Jinak ve stropní lampičce mám uprostřed bílou a po stranách modrou barvu. Teď při jízdě po dálnici jsem zkoušel mít rozsvícená obě modrá světla a oči mi to nijak netahalo a nějak zvl᚝ nevadilo, takže věřím, že v budíkách nevadí zrovna tak..


je rozdíl jet po dalnici, se snadnou cestou než ve městě kde se musíš dívat okolo sebe, tam ti na to oči vždycky ustřelí.
Jinak, jak kdo chce, tak to má.

29.08.2012 22:47 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502237
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
To bylo na koho? Já dám led pásky do světelek, která už v autě jsou(např nad nohy) a všechna ta světélka svítí pouze když si rozsvítím nebo otevřu dveře/kaslik atd, při jízdě je tma..
Jinak ve stropní lampičce mám uprostřed bílou a po stranách modrou barvu. Teď při jízdě po dálnici jsem zkoušel mít rozsvícená obě modrá světla a oči mi to nijak netahalo a nějak zvl᚝ nevadilo, takže věřím, že v budíkách nevadí zrovna tak..

Už jsem to tady psal,ale nejde to nezopakovat-ve služebním das auto je normálně modré podsvícení a je to fakt hnůj. Když jedu potmě,tak to mám stažený na minimum,protože když kouknu na budíky a pak zpátky na silnici,tak mám ještě pár sekund head-up display...

29.08.2012 22:50 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502239
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Ten led pásek, co jsem koupil, je taky zalitej silikonem, z obou stran, jinej já nepoužívám.. K těm modrejm světlům, měl jsem je zaplý ještě před dálnicí cca 15km okresky+vesnice a jak řikam, pohoda a to to šajní krapet víc než přístrojovka..
Hanz - já s nima jezdil taky, sice ne moc, ale jezdil. Nijak mi to nevadilo, co člověk, to jiná potřeba..

29.08.2012 23:04 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502242
karneval
Město: Bratislava/Bardejov, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V ExclusivePočet příspěvků: 224

99 Poslat soukromou zprávu
Ja osobne mám k ledkám pre použitie v aute negatívny postoj. Veža žudí si napr. dáva ledky na označenie ŠPZ ale rozptyl toho svetla je potom tak blbý že v strede a po bokoch nevidno nič. Má to vyššiu svietivos ale ten charakter svetla a jeho rozptylu je pre použitie v aute a predovšetkým v interiéri imho blbé. Nevytvára to také ambientné osvetlenie ako klasická žiarovečka... + graduálne rozsvecovanie/zhasínanie

Mne osobne ahajú oči aj tie neoriginálne rádiá a displaye takže bez dark modu už by som nechcel by. V bývalej P406 aj teraz v C5 je oranžové podsvietenie a to je na oči jedno z najpríjemnejších, má to dobrý kontrast. Ten kto vymyslel modrú vo VW nemohol by celkom OK.

29.08.2012 23:26 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502246
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
To graduální rozsvěcování/zhasínání mi funguje krásně i na ledkách.. Jinak pokud dᚠled pásek např nad nohy, tak si piš, že to bude o mnoho lepší než s normální žárovkou, která spíš topí než svítí.. Jinak moje bývalý auto mělo podsvícení přístrojovky(atd) oranžové, mě osobně se to třeba moc líbí, ale i tam si hromada lidí předělávala budíky na modré, bílé a kdoví jaké...

29.08.2012 23:27 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502248
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Tos eště neseděl v chevroletu malibu, tam je modrý snad všecko... tahá to oči.
Ideál zeleňoučká ztlumená a nebo oranžáda... vůbec nechápu "světelné tuninky".. podle mě je to kontraproduktivní, pokud mám v sérii již příjemně laděné světlo.
Stejně ujetý, jako bílé xenonové výbojky...

29.08.2012 23:46 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502250
karneval
Město: Bratislava/Bardejov, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V ExclusivePočet příspěvků: 224

99 Poslat soukromou zprávu
Osobne som nikdy nepotreboval lepšie podsvietenie pod nohy.. načo? Snáď sa nepozerᚠkde mᚠktorý pedál za jazdy Vačším prínosom je osvetlenie v dverách aby človek videl do čoho stúpa, vnútri ma voda po členky neprekvapí (pokiaž sú ok tesnenia ).

Ako, nie žeby som žuďom chcel zakazova LEDky alebo čo, ale drvivá vačšina žudí to urobí mimo kontext. Ak už tak poriadne, kvalitne a s nejakou koncepciou, lebo už som videl aj také že fialová led trubica pri rádiu ktorej jediný účel bolo nepríjemne svieti do oka a všetko ostatné pôvodné.

Úpravy na aute nie sú zlé, je to odraz individuality ale mali by sa poníma ako celok, ak chcem výkon tak poladím sanie, motor, spojku, zvody, výfuk, brzdy, podvozok a nie že si dám športový filter a koncovku výfuku Preto je 99% všetkých tuningov a úprav bastel. Nemá to hlavu ani patu je to len súbor súčiastok domontovaných miesto pôvodných.

30.08.2012 07:57 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502251
tomikku
Město: Havířov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 308
99 Poslat soukromou zprávu
karneval napsal(a):
Ako, nie žeby som žuďom chcel zakazova LEDky alebo čo, ale drvivá vačšina žudí to urobí mimo kontext. Ak už tak poriadne, kvalitne a s nejakou koncepciou, lebo už som videl aj také že fialová led trubica pri rádiu ktorej jediný účel bolo nepríjemne svieti do oka a všetko ostatné pôvodné.


tady jsi trefil hřebík na hlavičku (chcež- li tak klinec), chci si předělat barvy v palubní desce, ze zelené na jinou, a opravdu to chci pojmout zgruntu to znamená vše co půjde (budíky, display počítače, klima, rádio, hydra, okna) kombinace by měla být bílá a čevená.

Ano uznávám že oranžové nebo zelené podsvícení je netahající oči (měl jsem obojí), ale přesto to zkusím, vždy přeletovat to jde zpět, je to jen otázka času a peňez. A co já mám chudák dělat v zimě zavřený v betonové králíkárně.

30.08.2012 23:53 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502381
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
A zrovna včera mi za jízdy spadnul telefon pod nohy, jak jsem byl za ty ledky, který to už takhle osvítěj líp, vděčnej.. Jinak nějaký trubice a pod, to neuznávám, ale to, že dám do dveří zespodu, nad nohy, do kasliku a do kufru do těch originálních světélek led pásky, na tom nevidím nic špatnýho... Až to budu mít komplet, zkusím vyfotit, ale nevim jak to na fotce bude vypadat. Už teď je to pěkně slité a je to celé pěkné bíle osvícené, ale do těch lampiček co jsem napsal výše to chce ty pásky..

31.08.2012 14:40 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2502415
Zbyňa
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 459
99 Poslat soukromou zprávu
Na služebním berlingu mám oranžový budíky a bílý ručky, což vypadá fakt hezky a v noci to neruší nevim jestli je to z fabriky nebo se v tom někdo hrabal, ale je to fajn. S budíkama na pětce jsem celkem spokojenej, spíš by se mi líbily ty podsvícený páčky dveří

24.09.2012 21:49 - Re: Podsvícení přístrojovky (palubky) 2507429
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Tak foto nemá cenu, není to tak dobře vidět..
Jinak nevíte někdo jak přesněji fungje podsvícení přístrojovky? Když jsem jezdil v noci s manuálně zaplýma světlama, tak se dalo vypnout podsvícení a svítil jen tachometr. Teď, když svítím díky senzoru, tak se tím čudlíkem vypne jen podsvícení displeje nad rádiem, de to nějak poladit?

|< < 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator