Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Radio nešlo vypnout
09.11.2008 22:25 - Radio nešlo vypnout 168124
citrous
Město: Kaplice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 24
99 Poslat soukromou zprávu
Setkal se stím nčkdo?? Stal se mi takový menší problém. Mám C5 s barevnou obrazovkou r.v.08/2004. Přijel jsem na parkoviště a měl jsem puštěný radio, vypnul jsem klíček (vytáhl jsem ho), obrazovka zhasla, ale radio hrálo dál. Nešlo vypnout ani tlačítkem. Zapnul jsem znova klíček obrazovka se zapla a nešlo to vypnout ani tak. Prostě to semnou nekomunikovalo, tak jsem odpojil na zlomek vteřiny baterii (samozřejmě se mi spusti alarm), ale radio se vyplo a zase to vše funguje tak jak má.

10.11.2008 09:07 - Re: Radio nešlo vypnout 168125
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
To same se stalo u nas na C5 I s VDO navigaci. Dokonca som bol schopny tuto situaciu nasimulovat ( uz presne nepamatam ako, malo to nieco spolocne s economic modom ). Je tam niekde chybna logika. Raz pomohlo nastartovat a znova vypnut motor, druhy krat odpojit baterku - baterku odpojd s klucom v spinacke a alarm sa nezapne - bavime sa o original alarme.

10.11.2008 20:50 - Re: Radio nešlo vypnout 168126
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
je to bezne, ja sice nemam navi, ale stava sa to bezne, raz mi tak zostalo cerpadlo dvihat auto, som musel nastartovat a zhasnut a sa to ulozilo, je to dane "nevhodnym" okamihom vypnutia kluca


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator