Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Otáčky motoru, hodnoty na lambdách / C5 II 2.0 16v
05.05.2022 21:15 - Otáčky motoru, hodnoty na lambdách / C5 II 2.0 16v 3339604
Thomson1
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
Zravím mám C5 II 2.0 16v 103 kW. Teď k dotazům:

- jaké jsou správné otáčky motoru při studeném a teplem motoru?
- jaké jsou správné hodnoty na lambdách? Předpoklad pro měření motor studený/teplý a volnoběh/zvýšené otáčky

Trápí mě mírná díra v plynu a kolísaní otáček....měnil jsem teď i termostat(špatné starty) ale koho napadlo dát jedno z čidel teploty vody do termostatu....to jsem fakt nepochopil. Vždy jsem měl nafty a tam bylo jedno na teplotu vody zelené myslím a modré pro budíky ale u benzínu mě ten systém dostal. Díky za každý tip co jestě zkontrolovat.
Jinak pro info podtlakové čidlo na sání je nové, klapka vyčištěná vč adaptace hodnot. Teplotní čidla nová vč, termostatu. Zalovací modul nový NGK a svíčky také.

T.

08.05.2022 22:49 - Re: Otáčky motoru, hodnoty na lambdách / C5 II 2.0 16v 3339976
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jaký je tlak v sání při běhu?
Má to tu díru při studeném, teplem motoru, nebo pořád? Kolísání otáček stejná otázka...
Na lambdy se vyprdni. Na studeném motoru nemají na běh absolutně žádný vliv a na teplém, pokud oscilují pořád dokola okolo jedné hodnoty v rozmezí (teď plácnu, přesně si nepamatuju) 0,5 V, tak jsou ok. Zadní jde pomalejš, než přední.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator