Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Praskání v palubní desce
24.05.2021 22:04 - Praskání v palubní desce 3311202
Antharg
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj,

řeším problém jakéhosi "praskání" v palubní desce. Tento problém mi přetrvá již několik let, začíná být trochu otravný.

Podivný zvuk začíná být slyšet při rychlosti od 70 km/h a to převážně jen v teplejších měsících. Původně jsem myslel, že praská reproduktor na palubce (zvuk vychází z těchto míst), ale při kontrole jsem zjistil, že jsou v pořádku. Navíc zvuk vychází nezávisle na zapnutí audia (při vypnutém i zapnutém).
Nejlépe bych praskavý zvuk přirovnal k Geigerovu počítači na měření intenzity radiace.

Pouze doplním, že technicky (vč. elektriky) funguje vše, jak má.

Mátě někdo nějaké zkušenosti? Díky.

25.05.2021 18:30 - Re: Praskání v palubní desce 3311238
Pagvelius
Město: Loket u Čechtic, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 69

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
No, mě taky většinou v palubní desce praskne, řekl bych, že to jsou plasty ventilace, jak se mění teplota (v zimě začne foukat teplý vzduch, v létě studený od klimatizace). Ale je to jen jednou dvakrát za jízdu. Tak nevím, jestli je to to samé.

29.05.2021 14:35 - Re: Praskání v palubní desce 3311640
Antharg
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Toto nemyslím, to se mi děje sice taky, ale vím o co jde. To, co popisuji je přetrvávající celou dobu s konstatním zvukem.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator