Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Parkovací světla / C5II
|< < 1 2 3 4
17.11.2015 19:01 - Re: Parkovací světla / C5II 2887907
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
poviem to tak, chalan priniesol na vymenu ledky do DRL X7, po 5 minutach sme to vybrali a bolo to take zerave ze sme skusili este tie druhe co doniesol, ta bola menej tepla takze sme tam dali tie

17.11.2015 22:24 - Re: Parkovací světla / C5II 2888087
tomasg
Město: Podvysoka, Auto: Citroën C5 III (X7) 1.6 HDi 16V 110k (80kW)Počet příspěvků: 77
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
poviem to tak, chalan priniesol na vymenu ledky do DRL X7, po 5 minutach sme to vybrali a bolo to take zerave ze sme skusili este tie druhe co doniesol, ta bola menej tepla takze sme tam dali tie

aj ja som vymyslal led ,no rozsvietila sa iba raz a potom uz nie,vzdy mi to asi radiaca odstavila, lebo akonahle som dal origo tak opat to slo. A ked som chcel az tie led dobre vidiet cez den tak trebalo silnejsie a boli horuce,.
No uz som videl i z hlinikovym telom .link.

18.11.2015 09:53 - Re: Parkovací světla / C5II 2888138
ivanivan
Město: Jablonec n. Nisou, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 528
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem měnil parkovačky u C5II a původní majitel (škudlil horší než já) dal místo jedné H6W obyč žárovku. Obrousil na boku jeden čuflík, aby to sedlo do patice . Jinak výměna obou už jen pár minut .

18.11.2015 23:00 - Re: Parkovací světla / C5II 2888498
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ivanivan napsal(a):
Tak jsem měnil parkovačky u C5II a původní majitel (škudlil horší než já) dal místo jedné H6W obyč žárovku. Obrousil na boku jeden čuflík, aby to sedlo do patice . Jinak výměna obou už jen pár minut .


To byl na tebe ještě hodnej - ona se tam dá narvat na sílu a potom když se připeče to je teprve radost

21.01.2018 08:40 - Re: Výměna žárovek - Citroen C5 II 2,0HDI 2005 3125755
bachman
Město: Němčice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím, prosím o radu jak vyměnit žárovky v předním světlometu. V návodu se píše hned v prvém bodu návodu: "Sejměte čelní krycí sklo". Mám tomu rozumět, že sundám sklo světlometu a pokud ano jak? Okolo skla je těsné gumové těsnění a nerad bych ho potrhal. Auto je vybavené bi xenonovými do zatáček otočnými světlomety. Zatím potřebuji vyměnit jen obrysovou žárovku, ale neumím si představit, že bych tohle řešil někde na dovolené na cestách. Děkuji za případné rady.

21.01.2018 09:51 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla 3125763
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Sklo sundat nejde, to je chyba v překladu. K žárovkám se dostávᚠze zadu světla po sundání gumových deklíků. Parkovačky jsou opruz, chce to zrcátko a 6x zalomenou ruku, ale jde to. Levá se mění líp po vyndání baterky, u pravý si povoluju nádržku nemrzky a LDS a poodtáhnu je asi tak 2cm dozadu. Pak se tam dostávám i bez fraktury. Až to budeš dělat po desátý, už to dᚠposlepu.
A jinak si nejsem jistý, jestli C5I , kterou mᚠv podpisu, má natáčecí bixenony.

21.01.2018 09:52 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla 3125764
xsedmička
Město: Kutná Hora, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 118

99 Poslat soukromou zprávu
Žárovku vyměnit zezadu nevím kdo psal ten návod asi je to špatný překlad mladej má taky xenony a obrysovku měnil zezadu na levé straně musela ven baterka a teď mu praskla na pravé straně ještě jsme neměnili tak nevíme jak to půjde

21.01.2018 10:05 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla 3125766
jendaosek
Město: Velký Osek, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 7

99 Poslat soukromou zprávu
Žádně čelní krycí sklo nesundávej. Jestli mᚠbixenony pak parkovačky jsou halogenové žárovky H6W BAX9s. Žárovky se mění z motorového prostoru v návodu asi někdo nezvládlnul překladatelský oříšek Na videu .link. je vidět výměna xenonu u řidiče, ale v čase 2:20 se nad sundaným krytem objeví i odkrytovaný otvor s šedou paticí parkovačky, kterou musíš vytáhnout. Vřele doporučuji při výměně zrcátko a nesahat na žarovku prstama. Pro klid duše používám H6W se zvýšenou životností, ale nevím jestli to není placebo. Při zpětné montáži je dobré si rozsvítit parkovačky, líp se patice trefuje na své místo.


bachman napsal(a):
Zdravím, prosím o radu jak vyměnit žárovky v předním světlometu. V návodu se píše hned v prvém bodu návodu: "Sejměte čelní krycí sklo". Mám tomu rozumět, že sundám sklo světlometu a pokud ano jak? Okolo skla je těsné gumové těsnění a nerad bych ho potrhal. Auto je vybavené bi xenonovými do zatáček otočnými světlomety. Zatím potřebuji vyměnit jen obrysovou žárovku, ale neumím si představit, že bych tohle řešil někde na dovolené na cestách. Děkuji za případné rady.


21.01.2018 13:00 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla 3125802
bachman
Město: Němčice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Momentálně mám C5 II 2,0 HDI a myslím že ji mám i v popisu Citron 3
U C5 I byla výměna žárovky opravdu brnkačka, tady ji budu měnit prvně, tak abych něco neolámal. A mockrát díky.

21.01.2018 13:05 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla 3125804
bachman
Město: Němčice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Mockrát díky, to je ono, co jsem potřeboval, polopatě



jendaosek napsal(a):
Žádně čelní krycí sklo nesundávej. Jestli mᚠbixenony pak parkovačky jsou halogenové žárovky H6W BAX9s. Žárovky se mění z motorového prostoru v návodu asi někdo nezvládlnul překladatelský oříšek Na videu .link. je vidět výměna xenonu u řidiče, ale v čase 2:20 se nad sundaným krytem objeví i odkrytovaný otvor s šedou paticí parkovačky, kterou musíš vytáhnout. Vřele doporučuji při výměně zrcátko a nesahat na žarovku prstama. Pro klid duše používám H6W se zvýšenou životností, ale nevím jestli to není placebo. Při zpětné montáži je dobré si rozsvítit parkovačky, líp se patice trefuje na své místo.


|< < 1 2 3 4


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator