Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Světla a Stěrače
22.09.2017 07:19 - Světla a Stěrače 3096651
Fary96
Město: Palkovice 735, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SX BreakPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím všechny,
ted dva dny zpět a dělá to každý den, že mi auto začalo dělat z ničeho nic kolem 6 ráno že se mu zapnou světla a stěrače a je to zaple tak dlouho dokud to uplně nevyždíma baterku. Neví prosím vás někdo co s tím? Za každou radu děkuji..

23.09.2017 05:03 - Re: Světla a Stěrače 3096851
sumi
Město: Přezletice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 79
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Spekulace - souvislost s světelným / stěračovým čidlem na okně, i vzhledem k šesté hodině kdy se +- rozednívá. Proč to ale dělá při vypnutém zapalování netuším. Diagnostika by mohla naznačit zdali se nezbláznila příslušná řídící jednotka, Na to jsou ale jiní, podstatně fundovanější než já

23.09.2017 06:36 - Re: Světla a Stěrače 3096852
Frenky
Město: Knezeves u Rakovnika, Auto: Citroën C5 II 1.8i 16v X BreakPočet příspěvků: 29
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravim. Moje zkusenost z vyse uvedenym. Puvodni priznak (kdyz vas vita auto na parkovisti rozsvecenim svetel) byl prijemny. Nez jsem zjistil ze nenastartuju . Zoxidovany konektor v levem zadnim blatniku (jednotka pro prives / neni pouzita). 12V pin byl tak trochu prorostly k jednomu z pinu komunikace. Konektor spadl na ohlucnovaci material a nekde se tam vyskytla voda. Po vyschnuti konektoru se stav zlepsil, dokud se neslaplo na brzdu. Po ocisteni (rozebrani) konektoru je vse OK. Frenky


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator