Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Zvuky automatické převodovky při řazení zpátečky
11.09.2016 10:12 - Zvuky automatické převodovky při řazení zpátečky 2993166
michal.m
Město: Křivoklát, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj všem.
Mohl bych poprosit o radu?
Chystám se koupit C5 2,2Hdi, 2004 AT. Při zkušební jízdě je při řazení převodovky lehce cítit škubnutí a při zařazení zpátečky je cítit jak dojde k přeřazení a je znát cuknutí.Auto nějaký čas stálo /může souviset? Olej v AT se měnil cca před rokem. Vím že to asi není normální , ale je to něco s čím se dá jezdit? Auto bude sloužit jen jako "záložní".
...
Moc díky

11.09.2016 12:53 - Re: Zvuky automatické převodovky při řazení zpátečky 2993199
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 807
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nechapem, preco chces kuppvat nieco, o com vies, ze je zle. Zistil si si cenu repasu prevodovky? Ak je momentalne cena nizka, tak oprava, repas moze v pohode byt drahsi, nez cena auta. Pacila by sa cena opravy automatu nieco cez 40 000 + DPH?

11.09.2016 21:19 - Re: Zvuky automatické převodovky při řazení zpátečky 2993313
michal.m
Město: Křivoklát, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Já jsem to myslel tak, že jsem ještě s tímhle autem a převodovkou nejel a nevím co je a není normální.
Kdyby byl někdo tak hodný a má převodovku v pořádku, rád bych se alespoň kousek svezl pro porovnání.
Moc díky.
Auto by mělo být okolo 50 tis. Potřebuji tažné zařízení a moc se mi líbí automat/ mám 2 auta v automatu/ Jel jsem s 2,2 Hdi a bylo to super svezení ale klidně to může asi být i 2,0i v plynu/kvůli ceně za km/
Díky moc všem.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator