Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III
|< < 1 2
22.09.2013 11:51 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III 2620659
shalafi
Město: Bratislava, Auto: KIA Stinger GTPočet příspěvků: 113

99 Poslat soukromou zprávu
Áno, to mám zapnuté

26.03.2015 15:32 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III 2802111
cacaminek
Město: Dobříš, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Mám stejný problém... Nevíte jak to vyřešit? Směrovky při blikání nevydávají žádný zvuk..

26.03.2015 16:19 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III 2802125
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Kromě toho, že to může být fakt závada (není moc pravděpodobné) nějakého bzučáku nebo drátů, tak se to dá zbastlit diagnostikou.
Popisoval jsem to tu před rokem a půl a hned se mi dva ozvali, že mají stejný problém. Pár měsíců po koupi auta jsem si koupil diagnostiku diagbox a přišel jsem na to, že denní svícení mám OK, jen není zapnuté. Tak jsem diagnostikou zapnul denní svícení a parkovačky k němu (aby mi ve dne svítil i zadek) a najednou přestaly klapat blikače. Čili tam není volba (nebo o ní nevím) zapnout/vypnout klapání blikačů. Vrátil jsem vše zpět a přestalo svítit denní svícení a fungovalo klapání blikačů. Tak jsem to pak dělal krok za krokem a dosáhl jsem, že funguje oboje. Ty souvislosti v těch programech jsou fakt kouzelné. Už si nepamatuji postupy, ale psal jsem to tu.

Už jsem to našel, píši o tom zde
.link.

27.03.2015 10:38 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III 2802287
cacaminek
Město: Dobříš, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Mnohokrát děkuji právě jsem to díky Vám tady opravil. Naprosto stejný problém zapnul jsem si ovládání světel v tom menu a přestalo to blikat a jelikož jsem dělal těch změn víc nevěděl jsem která to byla. Ale že bude mít toto vliv na zvuk blinkrů mě ani ve snu nenapadlo..
Tak ještě jednou díky moc

31.08.2016 16:54 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III 2990074
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Kromě toho, že to může být fakt závada (není moc pravděpodobné) nějakého bzučáku nebo drátů, tak se to dá zbastlit diagnostikou.
Popisoval jsem to tu před rokem a půl a hned se mi dva ozvali, že mají stejný problém. Pár měsíců po koupi auta jsem si koupil diagnostiku diagbox a přišel jsem na to, že denní svícení mám OK, jen není zapnuté. Tak jsem diagnostikou zapnul denní svícení a parkovačky k němu (aby mi ve dne svítil i zadek) a najednou přestaly klapat blikače. Čili tam není volba (nebo o ní nevím) zapnout/vypnout klapání blikačů. Vrátil jsem vše zpět a přestalo svítit denní svícení a fungovalo klapání blikačů. Tak jsem to pak dělal krok za krokem a dosáhl jsem, že funguje oboje. Ty souvislosti v těch programech jsou fakt kouzelné. Už si nepamatuji postupy, ale psal jsem to tu.

Už jsem to našel, píši o tom zde
.link.

konkretne se jedna o tuto polozku, viz priloha
Pokud je nastavena na ANO/YES, tak nefunguje zvuk smerovek, pokud je na NE/NO, tak funguje

Přílohy:
20160831_144739.jpg ( 201809b ) -

31.08.2016 21:58 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III 2990213
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
tohle je docela problem
to co pise Libor funguje jen pokud tuhle polozlu zmenis
ale pokud zmenis denni sviceni a prestane ti jit zvuk nepomuze nic jineho nez online kodovani v citroenu
nekdy je to jeste doprovazeno blikanim palubovky

01.09.2016 08:39 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III 2990249
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
tohle je docela problem
to co pise Libor funguje jen pokud tuhle polozlu zmenis
ale pokud zmenis denni sviceni a prestane ti jit zvuk nepomuze nic jineho nez online kodovani v citroenu
nekdy je to jeste doprovazeno blikanim palubovky


Zaslechl jsem že ani to nepomůže(nemusí pomoct) a že to končilo výměnou - to je prý způsobeno některou verzí číny. No je to o tom že do toho šourá kde kdo a kde čím a ani neví pořádně kde šourá
Ono je to tak že ty dᚠano , ale ono to není jen ano , ale je to několik ,,kódů" které se přepisují (nebo mají změnit) a to se s neoriginálkou vždy nemusí stát a při pokusu o vrácení už není kam a co přepsat - to je ale z mé strany neodborný popis.

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator