Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III
alx
31.08.2016 16:54 - Re: Akustická signalizace-zvuk směrovek / C5 III
Administr?tor
vilous napsal(a):
Kromě toho, že to může být fakt závada (není moc pravděpodobné) nějakého bzučáku nebo drátů, tak se to dá zbastlit diagnostikou.
Popisoval jsem to tu před rokem a půl a hned se mi dva ozvali, že mají stejný problém. Pár měsíců po koupi auta jsem si koupil diagnostiku diagbox a přišel jsem na to, že denní svícení mám OK, jen není zapnuté. Tak jsem diagnostikou zapnul denní svícení a parkovačky k němu (aby mi ve dne svítil i zadek) a najednou přestaly klapat blikače. Čili tam není volba (nebo o ní nevím) zapnout/vypnout klapání blikačů. Vrátil jsem vše zpět a přestalo svítit denní svícení a fungovalo klapání blikačů. Tak jsem to pak dělal krok za krokem a dosáhl jsem, že funguje oboje. Ty souvislosti v těch programech jsou fakt kouzelné. Už si nepamatuji postupy, ale psal jsem to tu.

Už jsem to našel, píši o tom zde
.link.

konkretne se jedna o tuto polozku, viz priloha
Pokud je nastavena na ANO/YES, tak nefunguje zvuk smerovek, pokud je na NE/NO, tak funguje

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator