Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / C5club / facebook --- skupina c5 club ---
|< < 1 2
01.04.2016 19:13 - Re: facebook --- skupina c5 club --- 2935440
Ivan.pr
Město: Jihlava, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 168
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Plně souhlasím s 63 zdendou. Všechno má své pro a proti. Zde se setkává určitý počet lidí a funguje to . Pokud se otevře nějaký další "systém komunikace" hrozí nebezpečí že se naše základna zmenší - někdo bude konverzovat zde, někdo tam , další zase dnes tady a zítra tam o další zase pouze tam .... . Musím se ale zastat i Jardy, že někdy to smrdí i tou cenzurou - ale těžko něco kritizovat - kdyby někdy ta diskuse nebyla zaseknutá -kdo ví kde by to skončilo

01.04.2016 20:32 - Re: facebook --- skupina c5 club --- 2935460
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ivan.pr napsal(a):
Plně souhlasím s 63 zdendou. Všechno má své pro a proti. Zde se setkává určitý počet lidí a funguje to . Pokud se otevře nějaký další "systém komunikace" hrozí nebezpečí že se naše základna zmenší - někdo bude konverzovat zde, někdo tam , další zase dnes tady a zítra tam o další zase pouze tam .... . Musím se ale zastat i Jardy, že někdy to smrdí i tou cenzurou - ale těžko něco kritizovat - kdyby někdy ta diskuse nebyla zaseknutá -kdo ví kde by to skončilo


Ale já to napsal blbě - spíš vhodné slovo by bylo rovnocenost,rovnoprávnost,vždytady fungovalo všici si tykáme a máme stejná práva. omlouvám se za tento přízpěvek.

01.04.2016 23:44 - Re: facebook --- skupina c5 club --- 2935565
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vik_33 napsal(a):
ale ... pořád dokola, páč vyhledávat je tam prakticky nemožné. Takže když mám problém s převodovkou, mám šanci to tady na c5clubu najít. Na FB mám v praxi jedinou možnost ... zeptat se a čekat. Čekat na to, jestli Ti kteří odpověď znají, mají ještě pořád chu po milion šesté odpovědět na stejnou věc ...





|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator