Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Zdenekhb
27.06.2009 19:12 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Zdenekhb napsal(a):
Zdravim kolegy a kolegyně
Poslední dva měsíce se mi začalo stávat, že při vytočení motoru v jízdě do kopce se mi rozsvítí servis a signalizace chyby na ASR/ESP. K tomu se na displeji objeví hláška ASR/ESP not function a pak Antipollution Fault. Auto v ten moment prestane tahnout (nouzovy rezim). V podstate pak staci zastavit, vypnout na chvili motor a znovu nastartovat. Chyba ASR/ESP zmizi a zustane jen Antipollution fault, nicmene auto jede zase normalne a po nejake dobe zhasne i servis.

Na diagnostice vybehla jen hlaska: Chyba hnacího momentu motoru z toho nejsem vubec moudry.

Ma nekdo nejaky napad co by to mohlo byt?


Super nekdo mi presune thread, který se zrovna dvakrát netýká výfukového potrubí, když mi prvně vyběhne hláška o nefunkčním ASR/ESP. To se mám dojem týká podvozku a brzd. to by mě zas tak nevadilo, ale nejsem schopen se v diskuzi pohybovat sice vidím že má téma 5 stránek ale jinou nez 1 si neprectu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator