Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní stěrač C5 I/II Break
alx
20.05.2009 08:54 - Re: Zadní stěrač C5 I/II Break
Administr?tor
Nezmar napsal(a):
Včera jsem jel v dešti do Brna a občas setřel zadní okno, vše fungovalo OK, potom jsem zapl ostřik zadního okna - stěrač setřel ostřik, ale bez ostřikování už nešel spustit. Vše se srovnalo po opětném nastartování. Čím to mohlo být?

hmm, myslim ze to je normalni jev, tedy zalezi na tom, jak dlouho jsi cekal jestli setre.
Sterac bezne reaguje na zapnuti a vypnuti vypinace tim ze jednou setre a pokud nechas vypinac (otocny na pacce) zapnuty, stira zadni sterac v rytmu cyklovace.
jakmile vsak das vypinac do druhe polohy a spustis tim ostrikovac, okno se samozrejme ostrikne a setre, ale pote, kdyz chces stirat jen manualnim zpusobem, tedy ze zapnes vypinac, setre se a hned vypnes tak to nejde. Je tam pomerne dlouha prodleva nez se zadni sterac rozbehne po zapnuti ostrikovace.
Ja jsem si uz na to zvykl a vim, ze pokud umeju zadni okno i s ostrikem, musim cca 20s mozna i vice pockat pro bezne stirani, nebo nehcat zapnuty cyklovac, ten potom funguje normalne a stira v beznych pravidelnych intervalech.
Je tam zkratka jen ta dlouha prodleva prvniho setreni.

Mozna je to toto co popisuji?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator