Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problemy s com2000
tomcatt
23.11.2023 23:36 - Re: problemy s com2000
Za?iato?n?k
VZKAZ pro ufnukanou autodiagnostiku neschopnou argumentace...:vybrekavas se tady jako urazena blondyna

rekapitulace "slusneho" stylu psani....mistra Autodiagnostiky

takze zacalo timto cituji....."ze se poustis do neceho o cem toho moc nevis" a dale "nez toho poseres vic nez je to ted".....pokracovalo to timto "9 prisvevku o hovne a ted jeste todle".....po te naledovalo naznacenim pripadneho udani ...coz me snad nejvice pobavilo.....aby po te prisly uz same lichotky ..opet cituji...mistra Autodiagnostiku..: "jak si ve sve narusene mysli myslis" a posleze..cituji "u naruseneho jedince".....hmmm jako z cirkevni skoly

Potom tady zacnes fnukat cosi o cituji..."v kazde sve vete napadat a vest sve odpovedi zavistivem a temer az nenastnem duchu s umyslem provokace"....
co me to jen pripomina..aha uz vim 50. leta.......vse co bylo mimo linii strany byla provokace

uprimne se priznam, ze nedokazi zcela dekodovat celou tuto vetu...slovo "nenastnem" jsem nerozsifroval

to ze se citis byt osloven moji zkusenosti s grazly a podvodniky v servisech, je ciste Tvuj osobni problem...jak se rika ...koho svrbi at se drbe

dodal jsem OVSEM cituji.."cest pritomnym vyjimkam, kteri nemaji potrebu se predvadet a vyznaji se...a casto poradi..nasmeruji...atd..." je zajimave, ze s timto jsi se spontanne neztotoznil ...opet Tvuj problem

jestli Te urazilo, ze diky Tve smesne neznalosti gramatiky jsem Te zaradil mezi neandrtalce...je mi to jedno..snadna rada Martine ...douc se gramatiku..urcite uz jsi celkem starsi chlap...je to ostuda Martine

jinak je videt, ze s Tebou casto clouma vztek....plyne to z Tvych odpovedi....
nedokazi si Te predstavit mit Te v tymu, kde se skutecne musi kooperovat pri reseni problemu a ne si honit sve prefoukle ego....
muzes si kecat co chces....ale ANI JEDNOU jsi nedokazal argumentovat...pritom stacilo sem dat Tvoji "variantu" schematu kde do COMU v mem aute neni pripojen VAN CAR1 /prestoze neexistuje/ a mohli bychom pokracovat v diskuzi ....
neudelal jsi nic...blabolis ve stylu..."ja mam pravdu, jelikoz jsem to rekl ja !!!"...smesne
Martine, ale takhle veci v zivote nefunguji
a Ty jsi se vytasil s bonzovanim....smutne
jinak Tvoje kecy me opravdu nemohou rozhodit.....myslim, ze je to ale poprve, kdy tady nekdo nekomu na foru vyhrozoval udavanim.....v tom jsi prvni....
vyjimecne souhlasim s Tebou cituji "doba je jina a s ni prichazeji i jini lide..."
ano dnes je znovu v mode udavat za cokoliv a Ty jsi evidetne naskocil na tuto novou vlnu..
Uz jsem ve sve praxi zazil dost frajeru, kteri kdyz doslo na lamani "odborneho chleba" z debaty proste zdrhli......musim Te bohuzel priradit jako dalsiho do teto skupiny

na zaver tradicni domaci ukol.....definuj svoje :" v kazde sve vete napadat.."...tak nejak mam pocit jako by tyhle "vytvory" psal frustrovany clovek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator