Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problemy s com2000
jruze
22.11.2023 22:34 - Re: problemy s com2000
U??vate?
autodiag napsal(a):
Vis Alesi,ono je to o tom jestli dotycny chce prijmout pravdu ktera neni stejna jakou si mysli on,tim ze bude v kazde sve vete napadat a vest sve odpovedi zavistivem a temer az nenastnem duchu s umyslem provokace, tomu urcite nenapomaha...staci si ty elaboraty staci precist...

Smazan jsem nebyl ale odesel jsem sam pokud si dobre pamatuju ...

Pises slusne obhajit..mno cetl jsi jakym stylem pise @tomcatt ? Ja si za svym tvrzenim stojim a je zcela lehke ho dokazat a vysvetlit,ale proc bych to delal takovemu cloveku s timto pristupem,proc bych vkladal svuj cas a energii kdyz vysledek bude stejne nulovy kdyz jsem pro nej zlodej a grazl ,zkus se nad tim zamyslet ,ty by jsi takovemu cloveku mel chut neco vysvetlit ???
ano mas pravdu tak jak to bylo drive uz to nebude,doba je jina a s ni prichazeji i jini lide...
kdo me zna,vi ze kdyz to jen trochu jde tak mu pomuzu...vic k tomu nemam co rict...



Ono je trošku obtížné někomu vysvětlovat cokoli když ,, neposlouchá “ a nebo si mele pořád svou a ještě si to dovede zdůvodnit 🤗 a čím víc někdo umí tím menší trpělivost mívá 😉 ( konkrétně za mne = když se do mne někdo naváží tak ubývá slušnosti)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator