Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problemy s com2000
tomcatt
20.11.2023 21:55 - Re: problemy s com2000
Za?iato?n?k
evidentne Te oslovila moje veta o grazlem a podvodnicich v servise..potrefena husa....vid...?

meles kraviny jako vzdy ....uz davno me pobavilo jak jsi zkousel delat chytryho ohledne impedanci vstupu procesoru atd...evidentne to nemas vystudovane ..nemas o tom ani paru...ale fakturujes.... v tomto soucasnem state nic vyjimecneho...
velkoryse jsi prehledl, ze jsi nedokazal zpracovat obrazek s presnym typem comu vid....proc ma asi citroen typy rozliseny dodatecnym kodem...to neni jako kdyz jsi jdes koupit rohliky a proste reknes chci 10 rohliku.....ten kod definuje presnou specikaci....

takze polopate pro Tebe hanacky "znalce"

sbernice jsou tam obe..zkus nekoho poprosit at Ti to ukaze na schematu....aby jsi ho nemel vzhuru nohama....
com je s BSI propojen PRES OBE sbernice CAN i VAN CAR1....
snazil jsem se Ti popsat proces odemceni a kudy jdou data do imobilizeru...nepobral jsi to opet......
blekotal jsi neco o 4 dulezitych dratech ..OPET kecy
kdyz je auto zamcene ci bez klice CAN do comu je vypnuta ....funguje POUZE VAN CAR1 ..prave kvuli odemceni.....
hele "diagnostiko" dela ti evidentne problem i proste scitani.....proto jsou Tve "reakce" vzdy pouhe prazdne kecy
budeme pocitat ty vodice spolu OK...let's go

na comu je vzadu celkem 5 zasuvek koukni na obrazek a ...priprav prsty ..jedeme zleva...

2V MR 2 draty airbag

6V MR 2 draty antena na spinacce

6V GR 2 draty napajeni
2 draty VAN CAR1 !!!! jeste jednou VAN CAR1
1 drat GND

6V BE 2 draty CAN
1 drat napajeni
1 GND

2V MR 2 draty airbag

takze za domaci ukol mas soucet 2+2+2+2+1+2+1+1+2 = ??
v nasich koncinach je to 15 dratu.....kolik je to v Olomouci.....??

takze u Tebe plati hodne kecu a kde nic tu nic....opet jsi dokazal ze o tom nic nevic.

CAN a VAN jsou shodne POUZE ze je to diferencial..netusis co to je, ale to neva....tim podobnost konci..protokol je JINY a hlavne kodovani...VAN ma kodovani dat typ Manchester..opet netusis co to je.....CAN tohle z principu postrada...kecy o propustnosti jsou kecy z WIKI....

Tvoje napuchle ego je pro Tebe dostatecnym trestem....chudaci v Tvem okoli....
P.S. vsiml jsem si Te uz pred 15 -17lety ..to jsi se tenkrat pokousel obirat clubaky o prachy za cestinu do navigace...snad to bylo 2000Kc.....rekl jsem tohle bude VSUDA...vsude byl a vsechno zna....a dostal jsi tradici....
jinak pocital jsem s tim, ze se ozves a konfrontacne...Ty si proste nemuzes pomoct....ale jak jsem uz rekl blbouni me nemohou rozhodit......servisy jsou jich plne.....sance narazit na hnupa je tedy vysoka.....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator