Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problemy s com2000
autodiag
20.11.2023 16:21 - Re: problemy s com2000
U??vate?

9 prisvevku o hovne a ted jeste todle....

a ano na jeden vodic jsem zapomel ,takze tam nejsou 4 ale je jich 5 ,jenze ja psal ze dulezite vodice jsou v podstate 4 a to tak skutecne je..cili studovat by jsi mel pravdepodobne asi ty

myslim ze by sis nemel plest pojmy jako immobilizer,BSI a RF prijem pro central...RF opravdu nema s imobilizeren nic spolecneho,pouze ti prubudi BSI a otevre dvere
nemel by sis take plest sbernice a jak jsem psal je tam jen jedna,neni nutne aby tam byli CAN i VAN
Nevim tedy jestli ideove ale technicky a principielne jsou site CAN i VAN shodne datove sbernice,je jina datova veta a neni takova propustnost..detailu te na tvou zadost usetrim

tak k tomu domacimu ukolu,dekuji ze me ukolujes nemam cele dny co delat tak jsem rad ze mohu neco delat...
pises neco o 8 dratech + civka ke cteni ID46...mno ja ti nevim konektor ma 6 pinu,zapojenych 5, stejne jako ten na civku...jenze civka ma vodice zapojene jen dva at pocitam jak pocitam nejak ti tech 10 vodicu nevychazi ..
navic znovu se vratim k tomu co jsem napsal "dulezitych vodicu jsou 4" ,snimac nepocitam ten te tam vzdy stejne jako airbagy
typ kery jsi nekdy vycetl neni az tak dulezity,tapove je com200 stejny,diference je ve vybave daneho auta, vlastni sw a take HW osazeny dil jako takovy

z hloubi duse a srdce a meho svedomi se ti omlouvam za svou hlubokou neznalost..bav se dal
jestze jednou se omlouvam ze jsem si take dovolil reagovat a snazil se te uchranit pred vlastni neznalosti,preji hezky den

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator