Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problemy s com2000
tomcatt
20.11.2023 10:01 - Re: problemy s com2000
Za?iato?n?k
autodiag napsal(a):
je super ze se poustis do neceho o cem toho moc nevis...COM mam v podstate jen 4 dulezite vodice a to je napajeni a CAN a to napajeni tam opravdu neni kvuli immobilizeru ...

s vymenou si dej pozor co menis,neni COM jako COM a to ze vypada stejne nezname ze ti bude fungovat
chce to diagnostiku nez toho poseres vic nez je to ted...

tak Tvoje "reakce" je typicky o nicem jako vzdy...pouha exhibice vlastni nezvladnute jesitnosti....za ty roky jsem si vsimnul, ze s tim mas problem....nikdy to neni odpoved cloveka znaleho/majici odborny nazor za ktereho se rad vydavas...takovy typ Hanzlik.."mate stesti, ze jdu kolem...rikaji o me ze jsem odbornik.."...pote co zbytecne rozebral celyho trabose...podobnych "odborniku" jsem za profesni zivot potkal spoustu...v hlave nic moc, ale hlasite davaji najevo ze vedi vsechno....jsou jich plne servisy......cest pritomnym vyjimkam, kteri nemaji potrebu se predvadet a vyznaji se...a casto poradi..nasmeruji...atd...

ted k veci mila "autodiagnostiko"....kdyby jsi cetl pozorne cely text a pochopil jej tak by jsi vedel, ze vim naprosto PRESNE typ comu, ktery potrebuji..pridal jsem i obrazky s cisly..to zvladas vid ? A dale ...je kravina, ze do comu vedou jen 4 dulezity draty, dle Tebe napajeni a CAN... ve skutecnosti vedou tam obe zbernice jak CAN- snimac natoceni volantu a take VAN CAR1 pres kterou komunikuje zbytek comu...takze min 8 dratu + 2 od anteny u klice
a dale co jsi nepochopil ..souvislost imobilizeru a napajeni...v comu je VF prijimac dalkace z nehoz data prevede prave com pres VAN CAR1 do BSI....ktere potrebuje prave imobilizer, proto je com nepajeny stale......CAN v comu se napaji az v pozici 2.....jestli s timto odbormym "usudkem" lezes do auta..tak potes koste .....ale chapu, ze za prepnuti svetel ci jinych kravin v diagu presto dokazes smele fakturovat...to se nevylucuje....P.S. hlavne si proboha usetri prednasku z Wiki, ze VAN je CAN ....to si umi kazdy....ano ideove je to take diferencni sbernce,/stejne jako RS422/485/ ale protokol a "modulace" dat je zcela odlisna.....ale to urcite vis, kdyz jsi ta autodiagnostika ale jinak chapu snahu fakturovat za domaci ukol se nekdy koukni na zadni stranu comu typu 6264H4 a budes prekvapeny kolik je tam zasuvek a dratku je jich vic nez 4 !!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator