Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problemy s com2000
autodiag
19.11.2023 21:33 - Re: problemy s com2000
U??vate?
tomcatt napsal(a):
update...jak jsem zjistil do comu vedou 2 napajeci draty....jeden naprimo z baterie kvuli imobilizeru a druhy pres rele ktere ovlada BSI...tak jsem si myslel, ze BSI rele pripoji po otoceni klice z 0 do 1 nebo 2 pozice....divne je ze na obou privodech je stale napeti i pri vytahnutem klici...klakson netroubi vubec.....P.S. pry castym duvodem NEREAKCE na dotazy je pry podezreni, ze servis zde vyzvidaji "rozumy"....tak nejsem zadny servis a nezivim se tim!...auto jsem koupil pred 19 lety a najel 400kkm a protoze vetsina servisu jsou grazlove a zlodeji musel jsem se spoustu veci naucit delat sam....snazim se o to i ted...vim jak by to dopadlo v autor. servisu...nejprve nekolik hodin "diagnostiky" min. 5000Kc a po te "dobra" rada....vymenit COM + BSI ...30 tacu + prace takze cca 40 tisic...u 20let stareho auta me to prijde absurdni....a jeste nejsem psychicky pripraveny ho kvuli tomu strcit do srotu...je to zaslouzily clen rodiny



je super ze se poustis do neceho o cem toho moc nevis...COM mam v podstate jen 5 dulezitych vodicu a to je napajeni a VAN ,popripade CAN dle typu a to napajeni tam opravdu neni kvuli immobilizeru ...

s vymenou si dej pozor co menis,neni COM jako COM a to ze vypada stejne nezname ze ti bude fungovat
chce to diagnostiku nez toho poseres vic nez je to ted...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator