Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
Venouch
16.08.2023 19:50 - Re: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
99
Nemyslím. Rozvody tak značky byly tak jak mají být jak na kolech tak na řetězu. Dnes jsem to natočil a opět jako že to jde na tři. Co je zajimavé, ucpal jsem tomu vzduch je jedno jestli před turbem nebo za turbem a motor běží normálně na volnoběh po nějakou dobu. Ano hadice se smrští podtlakem ale než tomu dojde vzduch jako úplně běží normál, no neověřím že by šel do otáček nejsem z dvojčat abych byl všude. Je pravda že nejvíce času jsem trávil čištěním zanesených kanálů vzduchu v hlavě a toho rozdělovacího krytu co jde do vstupů vzduchu do hlavy motoru, tam byly opravdu malé otvory, takže lidská diagnostika říká, že ten motor není zvyklej na kyslík a může jezdit jen asi v okolí Ustí nad Labem či Mostu před rozebráním vše ucpané karbonem vážně natolik že netuším kde do té doby ten motor bral vzduch aby běžel. Respektuji vaše názory a třeba někdy jednou uvěří někdo anomálii která se stane. Viz vačka tedy vačková hřídel Srovnáno podle nové vačkové hřídele nová a stará. Tím neříkám že nemáte v něčem všichni pravdu ale o tom to asi i ta debata je. Dík

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator