Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
Venouch
15.08.2023 20:30 - Re: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
99
autodiag napsal(a):
asi nejsem odbornik,za me je vacka potocena nebo ne,nic mezitim a to znamena ze pro kazdy valec ,pojem otocena vacka na valci neznam,resp ano ale to uz je ta zminema vacka na nekolik casti,to pak dava smysl

kdyz s diagnostikou umis rekne ti spoustu veci

je pekne ze te neco zajima ale uvedom si ze diskuzni skupina ani facebook ci podobne nenahradi fyzickou kontrolu
nikdo nevidi jak jsi vymenil jednotlive dily ktere popisujes,nikdo nevi jestli je spravne rozvod ,nikdo nevidi spravnost zapojeni kabelaze,nejsou zname zadne dynamicke merene hodnoty,nejsou zname zadne relevantni mereni a to az ze seriove ci paraelni diagnostiky tak tu muzem pokracovat do pristi petiletky...

jak jsem psal tve penize,tve auto

V pohodě, na CX,BX, C15 jsem diagnostiku nepotřeboval, třeba něco změřit umím a nemusím mít jen krejčovský metr, jezdit čím mám, Berlinga (množné číslo ne překlep) Nebo hodl saxo na nouzi ale ve vedrech pluriel, z C5 rozčarovaný nejsem (tedy už ne jak zpívá Zmožek už mi není, 25 abla bla ani 50) takže se mi lépe leze z Pluriela a Berlinga. C 5 no bylo to dobrý když vše funguje. Na C6 no nemám a ikdyž to byl sen nechci, nenáházím si do toho tolik nářadí či věcí to je podobné jako CX tedy jen karoserií. O čem to je? Raději jsem si auta dělal sám. Dal jsem auto do servisu po 250Km upadlo kolo, vyskočilo z čepu (pro znalce přední kolo u BX které je našroubované do spodního ramena přední nápravy) Dalších několik málo špatných zkušeností a ta poslední v České Lípě jsem si u nejmenovaného pána (máme demokracii takže p. TomᚠRůžička fa. Výfuky CL podle jeho slov oprava na jeden týden srovnání sloupku a výměna prahu na leve straně Berlinga ano první generace počkal rok s tím že jsem se soudil a hodnotu vozidla mi vyplatila jeho maminka protože pán jen sliboval a nebyl k zastižení až do tošlo k soudu) Ano do této diskuze to není vhodné dát ovšem jsem souzen tak ...... Myslím že jsem vinnen tím že podobné motory máme v Berlingách (jsem si jist že) Tak jsem chtěl i o tom dále něco vědět. Ale pravda, na dálku nic léčit nejde a ukázaná platí s tím souhlasím. Jinak o rozvodech atd je vše v předešlém. Ano souhlasím s tím že bych na té C5 už jednou chtěl vidět nějakou diagnostiku co na ní bude platit a něco na ní práskne. Ale asi už k tomu nedojde, nějak po debatách tohle a tohle. Takže dííííky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator