Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Bouchání od přední nápravy / C5 III
RimmerCZ
12.05.2023 00:53 - Re: Bouchání od přední nápravy / C5 III
U??vate?
Tak zadni silentbloky ramene po cca 7 letech provozu zas vytlucene. Spodni lozisko tehlice jsem daval ted uz treti za 10 let. Nechal jsem ted vymenit ale uplne cely spodek - vsechny 3 silentbloky na rameni a na tehlici spodek i vrch. Jako V dilech to bylo lehce pres 4, takze na pohodu. Musim rict, ze ten rozdil v tichu pri prejezdu nerovnosti je fakt brutalni. Co se ale stalo, ze to rozhodilo vysku predku, protoze ty prostredni silenbloky po vymene posadily to rameno v tom cepu o trosku vys - nebyly tak stlacene a rameno nebylo uplne spadne dolu . Stacilo si pak ale pohrat a pozohyvat ty drzaky tahel na rameni a srovnal jsem to. Doporucuju to fakt vymenit vsechno, pokud to auto uz ma neco najeto, je to rozdil. Mechanik sice rikal, ze ty spodni i vrchni na tehlici byly jeste v poradku, ale chtel jsem to nechat vymenit vsechno. Pouzil jsem neco Meyle, neco TRW. Jak rika Jarda, tak i mechanik mi rikal, ze nejvic odchazi ty zadni a spodni lozisko na tehlici.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator