Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
Venouch
09.05.2023 10:07 - Re: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
99
no teď jsem tedy zkusil znovu překontrolovat nastavení. Když točím ručně motorem tak mi zapadne aretace do setrvačníku na třech místech (tedy jestli tam má zapadávat tyčka pr.12mm) nikdy to však není pozice která by se shodovala s nastavením vačkového kola- tedy díra v něm a zaaretovat tyčkou pr.8 do hlavy válců a společně s rozvodovým kolem na klikovce kde by měla pasovat tyčka pr.5mm do kola a zapadnout do bloku olejového čerpadla. Rozvodové kolo na klikovce mám 12cté hodině a kolo na vačce tak jak má být na cca 11hod. prostě tyhle nastavení sedí ale nevím jak tedy vůči setrvačníku. Klínek je samozřejmě v pořádku u obou kol. Musím nabít baterku. a zkusím nastartovat. minule to prostě chytlo běželo na volnoběh ale při přidání plinu to udělalo zvuk jako když je velký předvstřik ale jen tak na jednom válci a než se dostal motor na 1tis otáček tak to zase zdechlo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator