Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
Hexapalo
03.04.2023 11:29 - Re: Auto se nezvedá
Za?iato?n?k
Tahla na korektorech jsiu ok. To byla první vec co jsem kontroloval. Tlacitko v kufru jenom vystrazny zvukovy signal. Tak jsem zkusil korekci vysky podvozku no a tam napsalo programování nebylo dokonceno. Esp a bsm hlasi zavadu komunikace s pocitacem odpružení. Esp ze data nejsou spravna. Muzou to způsobovat vadne korektory výšek. Jsou asi ještě původní.
Pred rokem cca pri testu zdvihu tak predek jen o nějaký krok cca do 5mm,, zadek se zvedl na max a pote se spustil na jizdni polohu. Teď predek i zadek jen sekundu nahoru a vypne se zdvih.

Kabelហjsem prohlidl. Nikde nic nevidim.
A snizeni tlaku jsem jiz delal napriklad pri výměně pístnice, zadniho ventilu tuhoszi odpruzeni. V tom nevidim problem. Spíš ze pocitac nevidí hodnoty korektoru.

A zadneho odbornika na hydrauliku v okoli neznám. Kdysi byl v N. Jičíně pan Hornstainer ale xantii ano ale jak jsem tam prijel s x7 a povoloval koule pod tlakem tak jsem usoudil ze x7 je pro ne moc. Tvrdil ze k vypuštění tlaku staci dat auto do spodní polohy.
Tak dik za rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator