Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dopravní nehoda s C5
PATaMAT
29.04.2022 10:33 - Re: Dopravní nehoda s C5
U??vate?
jruze napsal(a):
( mám tu C5+ a KO elektronika - nezvedá zadek = na 90% je KO el. cívka v elektronice nebo ventil ) - korektory to vidí ale zvednu to jen diag a to jen předek , zadek bez tlaku ( čerpadlo spíná , korektory vidí ale vypne jen tepelná pojistka a auto se nehne - jen předek a diag ) chyby žádné ?

Na moji otázku si odpověděl otázkou ...
poslední roky výroby C5 2.0 BlueHDi jsem viděl se třema korektorama, má to tak i 2,2.
V předu jeden, vzadu dva u kol. Moje otázka byla jak se to seřizuje, předpokládal jsem, že tvůj velící, školící, řídící od kterého čerpᚠinformace tě náležitě poučil. Jak vidím, víš o tom prd...a ani nevíš, že to mají i některé 2,0 HDi
Nemám přístup do online verze, tak že aktuální nejnovější informace nemám, tak že jen starý BackUp s 2,2 viz příloha ...

Co se týče tvého problému se zadkem tak tam se asi seká jádro v cívce elektromagnetu, které ovládá vpouštěcí ventil, pravděpodobnost 99,9%. Nebo se může sekat i přesuvný propojovací pístek v těle ventilu - ale to je málo pravděpodobné.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator