Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chcípnutí a nejde chvíli nastartovat
Hanz 397
05.01.2022 21:08 - Re: Chcípnutí a nejde chvíli nastartovat
U??vate?
Tomino77 napsal(a):
Ahoj všem, prosím o radu: mám C5 2003 2,2HDi 98kw. Začalo se mi stávat, že auto za jízdy chcíplo-přestalo jet a po zastavení a spouštění spínačky se místo bzučení pumpy v nádrži ozývaly takové tupé rány z té pumpy(takové jako bouchání). Po pár minutách pumpa v nádrži většinou zase při opakovaném spouštění spínačky zabzučí, natlakuje a pak to chytne na šup. Když pak jedu tak, že to nevytáčím, jede to, klidně i déle. Když však přidám více plyn, zatáhne to, pak hned chcípne a pak zase při spouštění spínačky několik minut ty tupé rány z nádrže .... Myslel jsem, že je to tou pumpou, tak jsem dnes koupil novou - Bosch, užil si super výměnu...asi někteří znáte... a s radostí jsem vyjel... po pár km naprosto stejný problém...auto při zátahu chcíplo a z nádrže zase naprosto stejné tupé zvuky, při zapínání spínačky, jako s tou starou pumpou. Nemáte někdo prosím tip, co s tím?....Dlouho se tam neměnil palivový filtr, ale nevím, jestli toto může takhle dělat kvůli něj.... díky.

Podívej se do BSM, jestli není vypálený první velký konektor, nebo (ale to si teď nejsem jistej) asi 2., nebo třetí pojistka jakoby roztavená. Je to myslím 30A
Něco takového: .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator