Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
OneGin
05.01.2022 07:14 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
Zdravím, tak ku čiernej C5 X7 sedan, pribudla k nám ďalšia - biela. Kúpili sme v októbri štvorročnú C5 X7 tourer, 2.0 hdi 133kw exclusive r.v. 2017. Ako nová bola kupovaná v susednom okr. meste v Lučenci, tam bola aj servisovaná do teraz so všetkými pečiatkami. Bol som sa informova minule v autorizáku, tak na predposlednej prehliadke menili rozvody a na poslednej dávali nový klimakompresor. Ten je aj očividne nový. Je to automat, radí krásne, ale olej je zrejme pôvodný a to má vyše 200 000km. Preto mám dilemu či meni, alebo nie, keďže čítam dos protichodné názory.

Keď porovnám čo máme staršiu 2011 120kw s 2017 133kw, tak komfort podvozku sa mi zdá rovnaký , obidve majú 17" kolesá. Motor u 133kw zvonku pri vožnobehu je viac poču, má taký ostrejší zvuk, kým 120kw je zvuk na vožnobehu taký zamatový, utlmený. Mimocchodom máme aj C4 2.0 hdi 100kw rhr a ten je tiež hlučnejší. takže najtichší mi pripadá 120kw.

Audio sústava, tak v 2011 mi pripadá trochu kvalitnejší zvuk hudby a to je radio ešte s cd + usb . V 2017 cd nie je a je ovládané cez dotyk. displej. Obidve majú bixenony, ale staršia 2011 mokrú cestu osvetžuje trochu lepšie.

Tak čo doda, táto vožba padla znova preto , lebo keď som sa previezol aj na iných autách, tak je to vežké sklamanie z komfortu. U mňa nerobí komfort to, že mám 16 miest na odloženie fliaš či plechoviek, alebo že vypínač výstražných smeroviek musím ma rovno pod nosom - mimochodom nemám ho problém dočiahnu - ale aby voz nebol kostitras. A preto bola vožba C5 s húpavým hydropodvozkom a je jedným z posledných kusov , čo boli citroeny s gužami.

Po čase doplním príspevok, tak v servise skontrolovali nastavenie svetiel a trocha svietili vyššie, po nastavení je to o.k. Audio bolo treba nastavi v rozšírenom nastavení a teraz hrá perfektne, takže to bola moja chyba. Takže s autom je spokojnos.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator