Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Doplňky do interiéru / C5 III
alx
29.08.2021 17:31 - Re: Doplňky do interiéru / C5 III
Administr?tor
HELLMUT napsal(a):
Je za tu dobu nějaký pokrok v držàcích nápojů? To co jsem viděl v diskuzi montហpod radio tam pod to mé asi není kam dát není tam žádný místo.
Objednal jsem v Aliexpress 4 držáky a žádný nepasuje .
Jen ten co jsem objednal omylem se dá použít . Je to držák na madlo dětského kočárku
Ale přijde mi to jako pěst na oko ...
Mám ho nasazený a utažený tím šroubem za hranu palubní desky u obrazovky navigace. Drží a funguje ale je to hnus... a musí se dát pozor aby ten utahovací šroub ( je to otočné o 360 takže ten utahovací šroub mám zvrchu asi milimetr od displeje, dát ho zespodu bohužel nejde) netlačil na displej a nezničil ho
Dva typy do mřížky větrání co mi přišli jsou na prd, nebo je to moc šikmo a musel by být nápoj ne plný jinak to vyteče. Do dveří mezi okno a dveře mi taky nádrží / nebo blbě...
A teď mám objednaný pátý na tyčku hlavové opěrky že bych dal nápoj za opěrku spolujezdce a sahal si pro něj zezadu sedadla...
Alespoň no nebudu mít na očích aby mě pohled na něj rozčiloval...

Uz nejakou dobu pouzivam toto .link.
neni to sice super cool, ale je to prostorne a celkem prakticke. Kdyz jezdis sam, tak neni zadny problem. Pokud sedi nekdo na sedacce, tak to dle "velikosti" spolujezdce otocim opacne a jede se, nijak moc to neprekazi. V horsim pripade se to proste vynda a nekam na chvili odlozi.
Nekomu se to sice libi tnemusi, ale me me se to docela osvedcilo

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator