Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
agos
08.01.2021 19:35 - Re: Chiptuning
99
Tony_Z napsal(a):
Měření emisí moc v souvislosti s EGR nezmiňuj.
Na emisích se oxidy dusíku neměří.
Na emisích se z pohledu toho, co vychází z výfuku měří jen a pouze kouřivost, která nemá nic společného s oxidy dusíku.

Kdo zaslepuje EGR ventil, tak úmyslně pomáhat trávit okolí. Tedy přímo dělá něco, co ničí zdraví ostatním lidem.

Vyčištění sání jednou za 150tkm nikomu neublíží. Dokonce bych si spíše tipl, že ten olej, cos tam všude měl zvyšoval kouřivost...

Jen tak mimochodem... některé motory mají sání EGR ventilu posazené až za FAP - tedy už žádné saze. Ale krásně vyčištěné výfukové plyny. - Vsadím se, že i tohle budou někteří zaslepovat.


Fap egr atd sú eko kurvitka... uz som sa nacistil dos sacích potrubí aby ma bavilo mat otvorené egr, a o akých emisiách sa bavíme? Tak buďme eko napr lpg do šrotu s dieselom , ja osobne som šiel do rhz len preto lebo je to spožahlivý motor, keby zabaci robili normálne benzíny kúpim benzin ( a nepíšte mi že sú v ponuke... už som si prešiel nejakými autami a keď benzin tak Japonec !!!) no momentálna situácia + ponuka slušnej c5= že ju mám doma ako auto do prace , nič viac nič menej akurat ten výkon je slabota... mame rok 2021 a jednoducho dynamika 80kw+ hmotnos C5 je pre mna nedostačujúca , inakšie nič v zlom na pomery značky a rok výroby slušne auto, na preteky to nie je no pohodlie je fajn, a dizajn ??? Ten bohužiaž odletel s fantomasom 😀,ale nevadí mám to ako auto do prace a na výlety kde mi nevadí že ho nechám kade tade odparkovane

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator