Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: service.citroen.com
autodiag
23.03.2020 22:34 - Re: service.citroen.com
U??vate?
Mikra napsal(a):
Já to využíval jen jako informaci o svém autě. Stejně jako je na potravinách napsaný složení, stejně jako kdysi bývalo u elektroniky schéma.
Myslím, že jsme za svý auta zaplatili výrobci poctivýma penězma. A nebylo to zrovna málo. Mohli by si nás za to vážit i nadále a neházet nám klacky pod nohy. Proč se k nám po čase otočil prdelí jako k nepohodlný přítěži? Chod tý databáze neskončil z finančních důvodů. Databáze jede dál a jestli se tam podívají všichni majitelé těch aut, nijak ji to neprodraží. Je to hnus. Hamižnost a kolenovrtství je to v tomhle případě na jejich straně.
Býval jsem hrdý majitel týhle francouzský jebky. Všude jsem je hájil a omlouval jejich neduhy. S tím je konec.
A pojdou jakkoliv. Třeba i na ten virus.


je to portal VYROBCE pro jeho interni potrebu servisni site ,to je potreba si uvedomit
neni to tak davno co se diky zakonu o pristupu informacich takhle informacni cesta otevrela
ovsem stale je to primarne urcene pro SERVISY a NEZAVISLE OPRAVCE
PSA byla snad jedina automobilka ktera mela svuj katalog dilu a informace o vybave zdarma po registraci kterou 99% lidi vypsalo nepravdive,protoze hold nemaji treba ICO..dnes jsou v drtive vetsine vsechny informace placene vcetne katalogu a cen dilu,napriklad takovy koncern vyzaduje pro nektere informace pripojeni na firemni VPN..zrizeni chteji 6000,mesicne 4000 a to mam jen pripojeni..nechces? tak nazdar...to same Renault

srovnavat slozeni potravim s technickou informaci k autu je fakt dobry a umerny
vzhledem k tomu ze jsem se hodle dlouhou dobu zivil servisem elektroniky a stale vicemene zivim, tak vim ze i zde jsou tyto informace beznemu smrtelnikovy nedostupne a nekdy s tim ma problem i samotny servis (kdyz pominu nelegalne stahnute nebo okopirovane servisni dokumentace)..urcite si za poslednich 20 let nevybavuju zadnou elektroniku u ktere by bylo pribalene schema nebo servisni dokumentace

stale nevidim duvod proc by uzivatel auta z pozice vlastnika musel mit pristup i k technickym datum a katalogu dilu vyrobce ? od toho je servisni sit ,nebo zminene nezavisle servisy
a pokud ano,tak hold vytahni penezenku,nevidim na tomto nic napochopitelneho

kdyz potrebuju schemata od jinych automobilek,zaplatim,stahnu a mam
kdyz potrebuju pristup k online kodovani,nebo jinym informacim, zaplatim a mam..verte te u PSA jsou ceny lidove
je jedno jestli je to katalog,schemata nebo TSB stale a to se budu opakovat to nejsou informace pro bezneho uzivatele

ja mam acountu nekolik s ruznym pristupem k informaci,mam i ten ktery vam ted nefunguje...me jde stale a nejsem sam..odlisnosti jsou dve,ktere uz jsem popsal...proste se automobilka zacla branit cumilum kteri tam nemaji co delat

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator