Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
Mamlas
01.06.2019 11:22 - Re: Klimatizace nechladí
Za?iato?n?k
Zdravím, reším nefunkční klimatizaci. Přestala jít někdy před měsícem. První jsem kontroloval ventilátor chladiče. Samozřejmě na testu v diag nereagoval. Po pročištění velkého konektoru u ventilátoru a všech konektorů u relátek se rozeběhnul, ale pouze jedna rychlost. Takže vyměněny oba rezistory - pro jistotu i ten funkční. Teď fungují obě rychlosti. Takže jedna část vyrešena, ale klimatizace stále nic. Test spojky kompresoru na diag funguje. Na diag u klimatizace píše dočasnou chybu - Ventilátor přerušený obvod. Když dám v diag test ventilátoru, tak na ovládání klimatizace zmizí všechny čárky u znaku ventilátoru (stejně jako když je vadný regulátor) a chyba se změní na trvalou. V diag vyskočím z klimatizace a na ovládnícím panelu klimy se zase rozsvítí čárky rychlosti ventilátoru a chyba se zase změní na dočasnou. Ventilátor topení normálně funguje i reguluje otáčky. Zkusil jsem pro jistotu ještě vyměnit regulátor ventilátoru, ale to také nepomohlo. Může být chyba v samotném ventilátoru nebo mám hledat jinde? akorát mi trochu docházejí nápady kde hledat. Dík za radu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator