Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto s navi nebo bez
vilous
28.04.2018 18:42 - Re: Auto s navi nebo bez
99
První C5 jsem měl bez navi a asi 5x za den jsem odendával a nandaval přídavnou navigaci, čekal až chytne družice po zapnutí... To člověka otráví. Proto další dvě C5 už musely mít displej. Přes předpotopní ovládaní má několik úžasných výhod:
- je vestavěná, tak odpadají problémy viz výše
- je integrovaná do audio systému
- je úžasně přesná a při ztrátě signálu si dopočítává trasu z údajů rychlosti a úhlu natočení volantu

Pokud jde o mapy - má přece navigovat do bodu B. Pokud je cestou nový úsek, tak buď o tom řidič ví a pojede podle dopravního značení nebo neví a pojede po staré silnici, ale dojede do B. Navigace (RNEG) naštěstí při cestě po nové silnici - z pohledu navigace je to jízda po poli- nevydává žádné zvuky, nenutí řidiče otáčet se..., prostě je zticha a po najetí na známou silnici ihned přepočte kilometry a čas do cíle.
Mám vyzkoušeno, 2x jsem nedávno jel novou dálnici Freistadt - Linz.

To je výjimečně dobře naprogramováno, jel jsem předloni v USA v Yosemit Valey, silnice byla v opravě a jelo se jednosměrkou v protisměru a 20 minut jsem musel dokola poslouchat přiblblou navigaci v Chrysler 300, že se musím okamžitě otočit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator