Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
jruze
08.04.2018 07:54 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
U??vate?
Rio11 napsal(a):
Jardo, já se hlásím jako první, až mi kleknou znovu ložiska v zadních ramenech, a že kleknou určitě to je mi jasné , protože mají 100 tk, a dělal jsem si to tenkrát sám podle zdejšího návodu.


No to je ale že to mám dělat já Ale já myslel že se někdo přihlásí a budu sedět na p..... a jen radit no a to se nikdo nepřihlásil - je to divné že si nikdo nechce ,,přivydělat" a přitom je to jen o ,,hrubé síle" pod dohledem (nechápu - dostanou k dispozici dílnu,vercajk,kávu,drobnosti které většinou nepřežijí demontហa rady nebo to načem záleží zdarma odemne) - taková ,,svazarmovská dílna" jako byvala dříve

Čekol jsem větší záiem od ,,krytiků",nebo alespoň od ,,poškozeného" možná by změnil názor (a to může v tomto případě udělat cenu dle svého uvážení) - bych byl rád aby to šlo +- stejně jako na předmětném autě (podle toho jak popisuje stav objednané auto na kterém toto nabýzím by to mohlo být podobné)
Jen si připadám jako blbec = krytiků spousta ale vyzkoušet si to nechce asi nikdo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator