Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Akumulátor
jruze
28.03.2018 07:47 - Re: Akumulátor
U??vate?
No zkusil bych jí po dobu nepoužívání odpojit- vyloučil by se problém v aku(dobrá aku by měla ustát normální odběr ) No někdy se stane že něco neodpadne a auto ,,neusne" Já mám něco podobné na ,,zlaáku" - moc se s ním nejezdí - stojí i víc jak týden (aku je rok stará a v ní by to být nemělo - udělala to i druhá) - no neřešil jsem to zatím , ale napadlo mne že to v mém případě dělá nebo mohlo špatně zapojené denní svícení (je zapojené tak že se stane i to že u stojícího auta se někdy samo rozsvítí(nebo se několikrát samo rozsvítí po vypnutí motoru- podle mého reaguje na změnu napětí a i na nepatrnou odchilku a je to zapojené ,,natvrdo" né na klíčkovej - bylo to tak a v nárazníku by byly díry - jinak by to bylo už dávno pryč.) asi to má nějaký odběr navíc a ještě se to asi dovede zapnou (rozsvěcí) kdykoli jak uzná zavhodné - když se auto používalo častěji nebyl problém. Nemᚠtam něco podobného ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator