Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
thajfun
29.01.2018 21:09 - Re: Antipollution system faulty - benzínové motory
99
Ahoj kolegove,
chtel bych poprosit o pomoc s rozlustenim detektivni zahady
Na benzinove C5 II 2006 103kW mam jako alternativni pohon LPG system..
Resim problem, ktery se na diagnostice jevi, jako problem na druhem valci...( prvni diagnostika ) jenze... je to docasna zavada..
Auto pri jizde zacina lehce skubat, nejdrive pipne a rozviti se kontrolka depulution ( nekdy navic i ESP/ASR system faulty ), pote depolution i blika a auto silne ztrati vykon - rekneme o 80%, stezi popojizdim i na rovince na jednicku... proto zastavim, vypinam motor a opet nastartuju...lehce zvednu do otacek a problem zmizne a jedu par stovek metru a situace se opakuje. Kontrolka depolution blika. Na druhy den po rannim startu nesviti nic, auto jede naprosto normalne... Popojizdim cely den a bez problemu a pak zase cukne, zacne skubat a jsem tam kde drive.., Zkousel jsem jezdit individualne jak na benzin, tak na LPG, dela to u obou, takze pravdepodobne lze vyloucit vstriky, tlaky jsou dle diagnostiky nepatrne slabsi, ale rovnomerne a v toleranci, diagnostika neukazala zadne anomalie..., vsechno v norme ( druha diagnostika v poradi ).
Podezrdeni padlo samozrejme na civky, proto lista vymenena, svicky, proplach s vymenou oleje, vymenou filtru v listopadu.
Poradi mi nekdo, co za takovouto zahadou muze byt ? Tady tech zahad se divam, je docela dost az se v nich ztracim...
Diagnostiku samozrejme budu podstupovat dal.., ale zatim nikam zasadne nevedla..

Jen podotknu.., puvodni LPG system, jsem loni menil za Italy ve Fedor Auto v Prostejove, coz podle mych informaci ma byt jeden z tech nejlepsich servisu na LPG v ramci Moravy

Jinac jsem vydedukoval, ze kdyz drzim auto ve vyssich otackach, problem se ztratou vykonu eliminuju...

Dekuji za pripadno pomoc/rady

Tom

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator