Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: spotřeba oleje
Bobr53
29.12.2017 14:37 - Re: spotřeba oleje
U??vate?
jruze napsal(a):
Tak abych zase nepsal o něčem jiném - o jaký motor se jedná? - jestli o V6 tak výrobce po určitách Km doporučuje 10W40 zusil bych ten a nebo co píše martin = hustší olej mlo by se to zmírnit jestli o 125Kw tak bych asi řešil buď GO nebo sehnat jiný a dobrý = bude asi dost drahý ale dají se sehnat dobré-tyto motory se dají špatně uhonit,ale zlikvidovat ho dovede špatný vstřik-y (propálený píst atd..) to se nevyplatí repasovat motor a ohledně výkonu? tyto motory jsou tak předymenzovan že pokles výkonu pozná jen ten kdo ví jak jede dobrej.Mám tři (130,230 a 400000Km) na žádnám nedolívám olej od výměny do výměny.

Ano jedná se o třílitr V6 24V jak jsem psal 27.12. výše, a protože má 3 roky novou instalaci plynu tak ho chci dát klukovi na rajtování, když už se mi tento motor podařilo rozchodit. Zkusím tedy ten hustší olej.
Moje biturbo co mám v záhlaví je bez jakýchkoliv problémů, tak si "hraju" s tímto třílitrem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator