Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba systému na snižování škodlivin...
LadesFCB
09.10.2017 17:24 - Chyba systému na snižování škodlivin...
Za?iato?n?k
Zdravím,
asi před čtvrt rokem jsem si pořídil svého prvního Citroena C5, 2.0Hdi, r.v.2004. Vše běží jak má, jen se mi občas zcela nahodile rozsvítí kontrolka service+kontrolka chodu motoru a na displeji se oběví hláška s poruchou FAP filtru. Toto auto ale FAP filtr nemá, v RT3 byla nahrátá špatná verze češtiny... teď jsem si to nechal přeinstalovat na správnou verzi češtiny, a doufal jsem, že tím by mohl být problém s touto hláškou vyřešen. Bohužel asi po jednom dni, kdy jsem jezdil s novou češtinou se mi znovu rožly obě kontrolky a na displeji se objevila hláška CHYBA SYSTÉMU NA SNIŽOVÁNÍ ŠKODLIVIN. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Případně může to být mým stylem jízdy? Moc tomu nedávám a jezdím spíš na spotřebu, zlehka, tak jestli to může být tím... po čase (asi pár dní) hláška i kontrolky zase zhasnou a takhle se to opakuje stále dokola... pár dní nebo týden v pohodě a pak pár dní zase chyba...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator