Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Príbeh o nezbednom rádiu a zbojníkoch
1David1
06.09.2017 17:35 - Re: Príbeh o nezbednom rádiu a zbojníkoch
99
To čo tu pišeš dava logiku Martin. Ale ja neobviňujem len teba, proste to rádio bolo u 2 opravárov.... ak by som počital autorizak tak u 3ch. A čo.... minul som spoustu penez a miesto opraveného rádia mam vykuchanu krabicu. Uznavam že ked som to tu pisal tak som bol vytočený ako nikdy.... proste prevladali emocie..... ale čo.... ako by sa citil ktokožvek na mojom mieste???
Pracujem v zahraniči, takže preto ubehlo tolko času kym som sa ti ozval až teraz..... všetko som riešil cez e-mail, alebo telefon a až teraz ked som doma som si porovnaval hodnoty.
No a vrakov maš plnu skriňu a plnu skrinu ju ma určite aj ten druhý mechanik...... tak potom neviem prečo niekto potrebuje veci navyše z môjho rádia.

Ja predsa viem, že si skusený, váženy na tomto fore a preto som ta nikde nespomenul, nechcel som ti uškodi. Ale nema to cenu.... už sa aj tak nič nevyrieši, takže prepač. Fakt ak sa a to dotklo, mrzi ma to..... nemyslel som to zle.
Nech amini zmažu toto vlakno.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator