Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Při odemknutí blikají jen zadní blinkry a nejde nastartovat
jruze
30.07.2017 00:37 - Re: Při odemknutí blikají jen zadní blinkry a nejde nastartovat
U??vate?
autodiag napsal(a):
to s immo nema nic spolecneho
nepotrebujes mit immo funkcni aby jsi "rozbehl" komunikaci (immo je jen autorizace motorove jednotky zjednodusene)


Koupil jsem jedno auto před časem a to dělalo to ze neslo odemknout dálkou občas , potom nešlo nastartovat a různé věci a až třeba na podesáté to nenapsalo žádnou chybu - po imo off žádný problém.

Jednou jsem toto řešil na 2.2 tam zase po zamknutí a opětovném odemknutí a někdy až po zapnutí klíčku se spustil alarm stav km čárky (už si přesně nepamatuji ) alarm nešel vypnout jen odpojením aku - když jsem se k autu dostal a napích to bylo vše OK - vymazal jsem chyby - byly snad ve všem = neměl jsem co řešit - vypnul zamknul - dávám zákazníkovi klíče a on pojdme to ještě zkusit - a opět to samé = BSI KO - nevím jestli kolega opravil nebo dával jinou - ještě shořela mi na tom diag druhou se nešlo spojit - já jen na zkoušku dal jinou BSI a s tou to fungovalo - potom to dodělával kolega.(zadní blinkr je ovládanej samostatně s BSI - nezávisle na předních a bočních).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator