Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kolísavé otáčky, zdechající motor a cukání / C5 III diesel
tomio
06.06.2017 09:24 - Re: Kolísavé otáčky, zdechající motor a cukání / C5 III diesel
99
jruze napsal(a):
Možná ale spíš některé teplotní čidlo bych řekl - chová se to jako studený motor a to že klesnou v zátěži otáčky je divné ecu by měla automaticky dorovnat. od PC to nepůjde a je to spíš pro elektroniky né mechaniky.

Tzn., že by řídící jednotka měla celou dobu info o tom, že motor ještě není zahřátý? No nevím, na budíku to ukazuje teplotu chladící kapaliny naprosto standartně, tzn, po pěti minutách jízdy je teplota vody i oleje v polovině rozsahu. Čidlo teploty chladící kapaliny jsem našel jen jedno (1338 C1) a to dává pro budíky správné hodnoty.

Nemůže to být spíš něco se snímáním otáček motoru? Snímač otáček motoru 1920 GJ, nebo snímač polohy vačk.hřídele 1920 QN?
Nějak se mi nezdá, že by tyto problémy měl na svědomí ten poslední nevyměněný vstřikovač

Nějaký elektromág? Sám nic opravovat nebudu, jsem objednaný na servis za týden... jen mě to zajímá

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator