Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta na volnobeh a pri akceleraci 2- 3500ot/min
Leons77
21.04.2017 12:36 - Re: Vibrace auta na volnobeh a pri akceleraci 2- 3500ot/min
99
Ahoj všem. Včera když jsem jel z práce po ujeti cca 10 km jsem zastavil na semaforu začali mi kolísat otáčky motoru na volnoběh (ne moc ale je to slyšet když je kolem ticho). Po cestě domu dalších 30 km nic auto v pohodě žádné zvuky žádné vibrace. Problém nastal až když jsem zaparkoval. Auto vibruje není to cítit jen je slyšet jak se chvěje kastle (nepříjemný dunivý zvuk). Se zařazeným D nebo R jsou vibrace o malinko menší. Najeto mám 255 tis. rozvody dělané před 2000 km.
Nevím jestli to může souviset s mým problémem, ale raději se zeptám. CCa týden zpět jsem po jízdě, když jsem šel do kufru cítil z pod auta jako by se pálila guma a ten smrad šel spíš od levé strany jako by od výfuku. Mě napadli jen gumy tak jsem je zkontroloval, osahal kola jestli nehřejí a dál tomu nevěnoval pozornost.
Může to nějak souviset s vibracemi a kolísání otáček? Díky.
Zapoměl jsem napsat, že před 800km jsem měnil olej. Může mít vliv, že jsem použil tento filtr .link. a ne tento .link. , který vyjede na service.citroen.com. Oni tedy vylezou oba, ale jen na číslo 1109AL a pokud zadám to spodní číslo E149134 vyleze jen ten druhý. Nemyslím si, že by to mělo vliv, ale raději to napíšu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator