Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: parkovaci cidla / C5 II
Delict
09.04.2017 21:01 - Re: parkovaci cidla / C5 II
99
Paradoxne je ze som tu stale obvinovany z pokazenia senzorov, s ktorymi som nerobil nič az kym som nezistil ze nejdu Nepodarilo sa mi ich opravit a dal som auto do servisu, hlavne z dovodu nedostatku času.

Niekto si tu vyklada moje slova podla seba ako knaz bibliu, ano suhlasim aj so svojim starym prispevkom aj novym, nepametam sa ci fungovali/ nefungovali lebo si nepametam ci som s tym autom po vymene HDD vobec cúval. Ale som si istý ze svietiacu kontrolku senzorov by som si všimol. Auto som pozical rodine, vratilo sa so svietiacou kontrolkou. A bez senzorov.

Park senzory som v minulosti dorabal aj na C5 I. aj na C5 II. a nebol problem. Okrem iných áut, prevazne ale PSA.

To boli časy ked som sa mohol s autom hra a rypat v kabeláži. Elektrika nieje alchýmia a som vyuceny automechanik vratane elektrotechnickeho a diagnostickeho zamerania. Elektriku som si vzdy robil sám uz od cias BX az po C6. Mozno sa tym nezivim, a je to par rokov od posledneho školenia, ale odmietam autodiagove zamienanie si hulvatstva a arogancie s priamym jednaním.

Kludne sa to moze zmazat od mojho prveho prispevku, bud si s tym poradi servis alebo si poradim sam ako vzdy, len mi to zabije cenny cas ktory som si chcel naivne usetrit pouzitim tohto fora , cakal som ze niekto uz mal podobny problem, skusenost, zjavne nie.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator