Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: parkovaci cidla / C5 II
jruze
08.04.2017 23:20 - Re: parkovaci cidla / C5 II
U??vate?
Každý něco zk..ví - já jsem si jednou odpálil BSI - jen proto že jsem si chtěl zprovoznit alerm ( a proto že jsem měl totožný díl z jiného auta- mého kde chodil a likvidoval jsem ho) = modul co je na levém sloupku pod přístrojovkou - modul totožný čísla - zapojil a jel jsem něco řešit - vrátil jsem se a byl cítit smrad elektriky - jediná hláška chyba v comu - z hromady comů co jsem měl na jeden jediný šlo nastartovat (torzo z nějakého peugeota) - nastartoval a chyba AP = po nějaké době hledání mého dřívějšího kolegy zjištěno že jsem si odpálil BSI (a zřejmě jsem nebyl první - modul vyhořel také a přesně stejně jako ten původní - BSI opraveno tak jako už někým před tím)- com byl v pořádku = to jen pro inspiraci a informaci co a čím jsem co posral ( a to jsem použil origo a totožný díl) = z toho jsem si udělal závěr = neser se do něčeho o čem víš H. a nebo málo a využij služeb kdo to H. o to neví a ví co a jak.( vykašlal jsem se na celej alarm = chyba byla jinde) klika byla že jsem měl někoho kdo to uměl dát po mně dohromady bez větších nákladů a že to vůbec šlo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator