Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: parkovaci cidla / C5 II
autodiag
08.04.2017 21:51 - Re: parkovaci cidla / C5 II
U??vate?
ja ctu ,jen se do toho zamotavas

Dnes
Delict napsal(a):
Pre totalne upresnenie : RT4 uz mala novy HDD a bola spravne nakonfigurovana v case ked senzory odisli a auto bolo pozicane. Som si isty ze tlacitko senzorov nesvietilo.


03.04.2017
Delict napsal(a):
Mal som problem s RT4, bol vadny hdd a stracala sa konfiguracia obcas po štarte auta. HDD je uz novy a RT4 šlape a drzi konfiguraciu, lenže auto bolo pozicane na 2 tyzdne a nepamatam sa ci senzory fungovali..vratilo sa s nefunkcnymi senzormi zevraj nešli.


k tvemu pokracovani (jinak je jasne ze to tu ALX smazu,timto poprosim jen o presun,Dily libore)


Delict napsal(a):
PS: budem rad ked ta uz moje parkovacie senzory nebudu obtazovat, tvoje vysoko odborne poradenstvo mi este nikdy v zivote nepomohlo, a vzdy som na to musel aj tak prist sam. Zhanat si schemy, dokumentaciu, podstatne info.. to od teba neexistuje, lebo je to tvoj chleba, rob si tu biznis aj nadalej a strapnuj kazdeho komu sa nieco nepodari na prvy pokus. Howgh a fuck


neboj me tve senzory opravdu neobtezju ..jinak jsem si nevsiml zeby jsi me pozadal o nejake info nebo schemu..kdo neco potreboval ,rekl si a dostal ..ano mas pravdu je to ma prace a nedelam ji z lasky k motororizmu,ale pro takove kutily jako ty ji delam z lasky k autum ktere uspesne poskozuji vlastni hlouposti a pak se slovy " to samo " to nekomu daji aby se trapil
pokud jde o strapnovani jsem primej clovek,co si myslim napisu a reknu do oci,nemam v tom problem..pisu jen to co si myslim a co je evidentni dle tveho projevu.Pokud uz do auta lezes a neco kutis mel by jsi vedet co delas aby jsi pak nemusel brecet ze se ti neco nepovedlo na prvni pokus, protoze se ti muze stat,a ted se ti to i pravdepodobne stalo, ze ten prvni pokus, jak pises bude zaroven i poslednim

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator