Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: parkovaci cidla / C5 II
autodiag
08.04.2017 13:02 - Re: parkovaci cidla / C5 II
U??vate?
no chapu pravda nekdy boli a tva vychodni natura tomu moc nepomaha...
pokud mi chces nadavat prijed osobne mi to rict do oci ,nemam s tim problem a neskovavej se za internet...

jinak k veci..trochu plaves v tom co pisel:

03.04.2017
Mal som problem s RT4, bol vadny hdd a stracala sa konfiguracia obcas po štarte auta. HDD je uz novy a RT4 šlape a drzi konfiguraciu, lenže auto bolo pozicane na 2 tyzdne a nepamatam sa ci senzory fungovali..vratilo sa s nefunkcnymi senzormi zevraj nešli.

03.04.2017
ja som to auto dal dokopy, zo zubozenej polorozbitej c5 plnej zavad mi zostali len park senzory, ktore som bohuzial nerozchodil, nemozem tomu venovat viac ako deň.

no a dnes
Senzory prestali fungovat bez akehokolvek mojho pričinenia !

udelej si poradek v tom co s tim autem delas,s cim to delas a jak moc tomu rozumis..a pokud chces nadavat zacni uz sebe..kdyby jsi tady na ferovku rekl udelal jsem takove a takove nastaveni tak by se ti dalo pomoct ale kdyz nekdo sam nevi co dela

k PS: pokud mluvis o penezich ktere jsi mi poslal na ucet za flex ktery jsi mimochodem take znicil tim ze ses poustel do toho cemu nerozumis (asi to bude tvuj osud vid ),tak kdyz pominu ze mi misto 1000 doslo jen 700 tak jsem flex odeslal na adresu kterou jsi mi poslal dle dohody....vic k tomu nemam co rict

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator